Facebook Google+ Twitter

W Człuchowie stoją w kolejce, żeby oddać krew

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2007-02-03 10:53

Na korytarzu budynku przy ulicy Szkolnej gdzie gospodarzem jest Stowarzyszenie Rodzin Ofiar Wypadków Drogowych "Pomocna Dłoń", panuje niesamowity tłok. Ludzie przyszli po to, żeby oddać bezcenną krew.

Ktoś na chwilę odpływa, ktoś inny wchodzi na chwilę i przestraszony ściskiem wychodzi. Kolejka W Człuchowie stoją w kolejce, żeby oddać krew / Fot. Piotr Furtak długa jak za paczką kawy albo kilkoma rolkami papieru toaletowego za komuny. Większość jednak cierpliwie czeka chociaż dostać tu można niewiele, raptem kilka tabliczek czekolady, jednego snickersa i bon do realizacji w chojnickim McDonaldzie. Ci, którzy tu przyszli nie chcą jednak brać. Przyszli po to, żeby dać coś od siebie. A do zaoferowania mają bezcenną krew.
D.P.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Szczytna idea oparta na naiwności mas ludowych. Bardzo szlachetna. W ramach nie tyle państwa, ale w ramach organizacji wspólnoty pierwotnej.
*Ci, którzy tu przyszli nie chcą jednak brać.* - ciekawe: co będzie z pozostawionymi dobrami,k tóre nie zostaly pobrane przez krwiodawców? Czy ktokolwiek sie tym zainteresował?
Niektórzy zglaszali tutaj, że mają przebadany mocz. Może urynoterapia ruszy kiedyś ostrzej?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.