Facebook Google+ Twitter

W czwartek mieszkańcy Lumumbowa oddadzą hołd ofiarom katastrofy

15 kwietnia 2010 roku mieszkańcy osiedla studenckiego Lumumbowo w Łodzi uczczą pamięć 96 ofiar katastrofy lotniczej z 10 kwietnia 2010 roku pod Smoleńskiem w Rosji.

logo Rady Osiedla Akademickiego Uniwersytetu Łódzkiego w czarnej szacie z czarną wstążką, symbolizującą żałobę narodową / Fot. roa.uni.lodz.plO godz. 20:30 w czwartek na placu głównym osiedla studenckiego Lumumbowo w Łodzi spotka się cała brać studencka - przyszłość polskiej elity intelektualnej, aby oddać hołd ofiarom sobotniej katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, w której zginął prezydent Lech Kaczyński, jego małżonka Maria i 94 inne osoby, które udawały się na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej.

Wróć do materiału: 10 kwietnia 2010 roku. Reakcje i relacje dziennikarzy obywatelskichStudenci rozpoczną od ustawienia krzyża ze świec, następnie pomodlą się wspólnie w intencji ofiar i uczczą ich pamięć dwiema minutami ciszy. W imieniu braci studenckiej Rada Osiedla Akademickiego Uniwersytetu Łódzkiego apeluje o liczne przybycie, przyprowadzenie znajomych oraz przyniesienie zniczy.

Źródło: Rada Osiedla Akademickiego Uniwersytetu Łódzkiego

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.