Facebook Google+ Twitter

W czwartek minister skarbu rozwiąże umowę z Work Service

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-03-18 22:50

Minister skarbu ma rozmawiać z przedstawicielami konsorcjum Work Service w sprawie rozwiązania umowy na pomoc dla zwalnianych stoczniowców. Poinformował o tym po posiedzeniu sejmowej komisji skarbu jej szef Tadeusz Aziewicz.

Wcześniej szef resortu skarbu Zdzisław Gawlik powiedział, że spółka, w której udziały ma usunięty z PO senator Tomasz Misiak zadeklarowała chęć rozwiązania umowy z Agencją Rozwoju Przemysłu. Zdaniem Tadeusza Aziewicza zostało to dobrze przyjęte przez członków komisji skarbu, którzy oczekiwali właśnie takiego rozwiązania. Senator wyraził nadzieję, że opóźnienie związane ze zmianą wykonawcy kontraktu nie będzie duże.

Tadeusz Aziewicz powiedział, że na razie nie wiadomo, kto będzie pomagał zwalnianym stoczniowcom. Dodał, że wśród pomysłów, pojawiły się takie, aby zadania Work Service przejął związek zawodowy lub po prostu urzędy pracy.

Spółka miała zajmować się pośrednictwem w znajdowaniu pracy dla zwalnianych stoczniowców. Na razie nie wiadomo czy i kiedy biura Work Service zostaną zamknięte. Dzisiaj z pracy w Stoczni Gdynia odeszła pierwsza duża grupa stoczniowców - ponad 400 osób.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 19.03.2009 01:10

No tak jak się umowę podpisało i odpowiednią dolę skasowało część doli już przepiło a tu nagle wyszło szydło z worka i umowę trzeba będzie rozwiązać a łapówę pewnie oddać to zgodnie z nazwą pewnego programu w tv warto rozmawiać może się uda nie oddać całej doli a może chociaż tego co się przepiło no bo tego już się nie ma i trzeba by zacisnąć pasa a to przecież nie uchodzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.