Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15467 miejsce

W czyjej sprawie opiniował Krzysztof Jackowski w Katowicach?

27 marca prokurator Zbigniew Jamrozy oficjalnie powołał Krzysztofa Jackowskiego na biegłego z zakresu parapsychologii. Ma on pomóc wyjaśnić jedną z trudniejszych spraw. Obecnie wiemy, że chodzi o zaginięcie Anny Garskiej, żony policjanta.

- Śledztwo dotyczy zaginięcia osoby - enigmatycznie informuje Krzysztof Jackowski. Po chwili dodaje - Tak właściwie nic w tej sprawie nie mogę powiedzieć, ponieważ jest ona w toku i zostałem poinformowany, że nie mogę udzielić żadnej informacji. / Fot. prawdopodobnie rodzice zaginionejNiemniej, jak ustalił Dziennik Zachodni, jasnowidz wykonywał wizję na temat zaginięcia Anny Garskiej z Czeladzi, żony policjanta, która po sprzeczce ze swoim mężem bezpowrotnie przepadła 7 lipca 2012 roku.

Rodzice zaginionej kobiety sceptycznie podchodzą do udziału Krzysztofa Jackowskiego w śledztwie, utrzymując, że kontaktowali się już z nim wcześniej, ale jego wizje nie pomogły odnaleźć zaginionej córki.

Na zlecenie rodziców sprawę zaginięcia kobiety bada także detektyw Krzysztof Rutkowski.

Mimo to, według ustaleń Dziennika, jasnowidz w ostatniej wizji wskazał miejsce w okolicach Sosnowca, gdzie ma znajdować się ciało Anny Garskiej.

Krzysztof Jackowski szczegółowo opisał, jak wyglądał eksperyment śledczy z jego udziałem:
- Wizje wykonywane są w warunkach sterylnych informacyjnie - otrzymuję jedynie przedmiot osoby, o którą chodzi. W Katowicach wykonywałem wizję w towarzystwie 2, czasami 3 funkcjonariuszy. Moje zadanie polegało na opisaniu wszystkiego, co potrafię, dotyczącego pewnego wydarzenia, nie otrzymując żadnych informacji [od osób prowadzących śledztwo].

Nagranie, w którym Krzysztof Jackowski szczegółowo opisuje w jakich warunkach wykonuje wizje dla prokuratury.

Jasnowidz sam przyznaje, że nie potrafi powiedzieć, czy jego wizja z pewnością była trafna, ale jak dodaje, żegnał się z funkcjonariuszami z ogólnym zadowoleniem.

Pomimo kolejnego powołania na biegłego, Krzysztof Jackowski utrzymuje, że opinia Komendy Głównej Policji wygłaszana przez Mariusza Sokołowskiego o nieskuteczności jasnowidzów, nie zmienia się w przypadku jego osoby. Podaje także szereg przykładów dobitnie ukazujących, że mimo iż niejednokrotnie pomagał policji i prokuraturze, to przez pewnych znaczących funkcjonariuszy wyższego szczebla jest traktowany jak persona non grata (cała wypowiedź dostępna pod tym adresem).

 / Fot. Krzysztof-jackowski.info21 maja Krzysztof Jackowski opublikował ocenzurowany dokument potwierdzający fakt powołania go przez katowicką prokuraturę na biegłego z dziedziny parapsychologii w powyższej sprawie. O wydarzeniu tym pisaliśmy tu.

Anna Garska w chwili zaginięcia była ubrana w sportową bluzkę w biało-granatowe poziome paski z krótkim rękawem, spodnie koloru granatowego, rozpinany sweter koloru szarego i białe sportowe buty. Ze sobą zabrała skórzaną jasnobrązową torebkę oraz beżową plastikową walizkę na kółkach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.