Facebook Google+ Twitter

W dwóch słowach: Wierzmy w awans

Się działo wczoraj. Białoruś była bliska sensacji, Luksemburg to cesarz futbolu. Oczywiście lukrem okazał się wywiad Jakuba Błaszczykowskiego. Kapitan poinformował, że sprawił niespodziankę kibicom: Mamy szansę!

Chciałem takich komentarzy za wszelką cenę uniknąć, ale Internet mi na to nie pozwolił. Nasi chłopcy dzielnie walczyli ze San Marino. Szczególnie Sebastian Boenisch. Nie rozumiem krytykowania tego zawodnika. Zagrał doskonale, dobrze krył i świetnie asystował. Bramka stracona nie była jego winą. Przecież napastnik zespołu gospodarzy był w kapitalnej dyspozycji. Sebastian powinien zostać piłkarzem spotkania przynajmniej dla mnie. Jeżeli miałbym kogoś jeszcze pochwalić, to Pawła Brożka. Napastnik Wisły Kraków pokazał praktycznie wszystko! Zabrakło tylko bramek, miał trzy dogodne sytuacje, ale niestety miał pecha. Albo wiatr wiał, albo bramkarz stał na posterunku, albo ktoś kichnął na trybunach specjalnie żeby Pawła Brożka spłoszyć.

Po tym meczu jestem absolutnie pewny, że awansujemy dalej. Oczywiście jest kilka rzeczy do poprawy, ale Ukraina i Anglia to ogórki. Mamy przecież w ataku niezawodnego Roberta Lewandowskiego, do tego w świetnej dyspozycji jest wspominany już Sebastian.

Nie krytykujmy tych chłopców. Wierzmy w awans!!!! Ja wierzę do końca!...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.