Facebook Google+ Twitter

W Dzień Dziennikarza Obywatelskiego odwiedźcie redakcję!

14 czerwca obchodzimy pierwszy Dzień Dziennikarza Obywatelskiego. Przygotowaliśmy w związku z tym całą masę atrakcji dla Autorów serwisu. O większości z nich pisał Tomasz Kowalski. Ja do tej długiej listy chciałem dodać jeszcze jedną rzecz. W tym wyjątkowym dniu pragniemy zaprosić do redakcji wszystkich dziennikarzy obywatelskich.

Dzień Dziennikarza Obywatelskiego / Fot. PolskapresseCo już wiemy? Wiemy, że 14 czerwca serwis wypełniony zostanie tekstami o dziennikarstwie obywatelskim. Będzie podsumowanie czterech lat W24, będą materiały o Dziennikarzach Obywatelskich Roku, o serwisach dziennikarstwa obywatelskiego i historii tego fenomenu. Liczymy także na Wasze przemyślenia na temat DO. Historii i roli dziennikarstwa obywatelskiego, jego misji, jak i dnia codziennego. Prosimy o oceny, wskazanie zagrożeń i szans.

To oczywiście nie koniec, bo jak zapewne pamiętacie, 14 czerwca redaktorem naczelnym naszego serwisu zostanie wskazany przez Autorów dziennikarz obywatelski. To on będzie decydował o tym, co tego dnia będzie się działo w serwisie. A my, redaktorzy będziemy karnie wykonywać jego polecenia.

Pragniemy także zaprosić do naszej redakcji wszystkich dziennikarzy obywatelskich, Autorów serwisów i członków naszej społeczności. Drzwi naszej redakcji są oczywiście otwarte zawsze, ale 14 czerwca to będzie, przyznacie sami, dzień wyjątkowy. Dla tych, którzy już u nas byli, będzie to okazja do ponownego spotkania, rozmowy. Dla tych, którzy jeszcze u nas nie byli - będzie to świetna okazja, aby zobaczyć tworzenie serwisu "od kuchni". Będziemy mieli także wyjątkową możliwość poznania się w tzw. "realu". Planujemy zaprosić także redaktorów, którzy związani byli z Wiadomościami24.pl, a obecnie swoje zawodowe ambicje realizują w innych miejscach. Wiemy już na pewno, że będziecie mogli spotkać: Pawła Nowackiego, Agatę Ślusarczyk i Przemka Trubalskiego. Kto jeszcze odwiedzi Domaniewską 41 14 czerwca? Mamy nadzieję, że wszyscy. Będziemy informować Was o postępach w tej sprawie :)

Jak do nas trafić? Najprościej dojechać metrem, aż do stacji Wierzbno. Stamtąd tramwajem "18", aż do przystanku Curtis Plaza. Z przystanku pieszo, aż do biurowca z numerem "41" i windą na drugie piętro. Po wyjściu z windy w lewo. Przy recepcji pytajcie o redakcję Wiadomości24.pl. Poniżej mapka z zaznaczoną siedzibą W24:Więcej informacji w materiale: Nowy adres redakcji Wiadomości24.pl!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Szanujące się firmy w dniu święta swoich pracowników, to jakieś premie wypłacają, albo coś...
Trzymajmy się Siostry i Bracia. Wszystkiego najlepszego!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystkiego naj :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pozdrawiam serdecznie wszystkich na Domaniewskiej i czekam na zdjęcia. :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzień ważny, propozycja miła - spróbuję tak się zorganizować, aby przyjechać... do miłego zobaczenia :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak będą takie tłumy to czy redakcja nas pomieści?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hmm... na taką ciekawą propozycję, to może i ja bym się skusił ;>? :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałabym sie tam znaleźć, ale mieszkam nie tak blisko W-wy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajnie. Brawo redakcjo, brawo my, brawo link!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też bym chciał zawitać w progi naszej redakcji:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli będę miała taką możliwość to OCZYWIŚCIE, że będę ! ;))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.