Facebook Google+ Twitter

W GLIWICACH POBIJĄ SIĘ O MODĘ

Zmagania adeptów modowej sztuki w najnowszej odsłonie,,Bitwy na trendy"w sobotę i niedzielę w gliwickim Centrum Handlowym FORUM. Chętni do wzięcia udziału w „Bitwie” mogą zgłaszać się do 13 marca

Plakat / Fot. NNWiele atrakcji czeka na wszystkich, którzy odwiedzą gliwickie Centrum Handlowe FORUM w dniach 16 i 17 marca.
Tuzy branży fashion: Maciej Zień, Joanna Horodyńska i Agnieszka Ścibor w roli jury, będą oceniać zmagania adeptów modowej sztuki w najnowszej odsłonie,,Bitwy na trendy”. Wszyscy chętni do wzięcia udziału w ,,Bitwie” mogą zgłaszać się do 13 marca za pośrednictwem specjalnej aplikacji na na profilu FORUM w portalu społecznościowym Facebook.com. Wystarczy zamieścić tam zdjęcie z interesującą stylizacją. Autorzy dziesięciu najciekawszych stylizacji staną w konkursowe szranki. Ich pierwsze finałowe starcie rozpocznie się w sobotę 16 marca ok. godz. 21.15. Dokończenie modowej rywalizacji w niedzielę 17 marca o godz. 17.30. Nagrodą w „Bitwie na trendy” są zaproszenia na ekskluzywny pokaz mody Macieja Zienia. Imprezę poprowadzą Małgorzata Socha –ambasadorka FORUM oraz Bartek Kasprzykowski. W sobotni wieczór klienci FORUM będą mogli skorzystać z atrakcyjnych ofert rabatowych w ramach sobotniej ,, Nocy niezwykłych okazji" oraz wysłuchać godzinnego koncertu zespołu Feel, z jego liderem Piotrem Kupichą. Przez cały weekend będzie można podziwiać modelki z programu„TopModel -Zostań modelką”. Zaprezentują one wiosenne must have. Stylizacje bazować będą na strojach dostępnych w salonach CH FORUM.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.