Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

30567 miejsce

W hokejowym turnieju w Bytomiu zwyciężyły Czeszki

W dwudniowych zmaganiach w kobiecym turnieju hokeja na lodzie, zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet w Bytomiu, najlepsze okazały się zawodniczki HC Karvina.

Mecz finałowy HC Karvina - MUKS Naprzód Janów 3:0 (3:0, o:0) / Fot. Piotr A.JeleńZbiorówka / Fot. Piotr A.JeleńW bytomskim turnieju kobiecego hokeja na lodzie wzięły udział cztery zespoły: HC Karvina z Czech, UKH Białe Jastrzębie, MUKS Naprzód Janów oraz gospodynie TMH Bisset Polonia Bytom.

W meczach zasadniczych padły następujące rezultaty:
Polonia Bytom - MUKS Naprzód Janów 3:5 (0:2, 3:3)
HC Karvina - UKH Białe Jastrzębie 9:0 (4:0 i 5:0)
MUKS Naprzód Janów - UKH Białe Jastrzębie 4:2 (2:1, 2:1)
TMH Bisset Polonia Bytom - HC Karvina 1:5 (1:3, 0:2)
TMH Bisset Polonia Bytom - UKH Białe Jastrzębie 4:3 (1:3, 3:0)
HC Karvina - MUKS Naprzód Janów 9:0 (4:0, 5:0)

Tak więc w walce o trzecie miejsce w turnieju zmierzyły się drużyny TMH Bisset Polonia Bytom oraz UKH Białe Jastrzębie. W konfrontacji bytomianek z jastrzębiankami ponownie lepsze okazały się gospodynie imprezy pokonując rywalki 5:2 w tercjach 4:0 i 1:2.

Bezsprzecznie najlepszą drużyną zawodów okazały się hokeistki zza południowej granicy, dziewczyny z HC Karvina, które w finale pokonały MUKS Naprzód Janów 3:0 (3:0, 0:0).
Zespoły otrzymały okolicznościowe puchary.

Zostały wybrane także najlepsze zawodniczki na poszczególnych pozycjach, które wyróżniono podobnie jak najlepszą snajperkę. Nagrody wręczała zastępca prezydenta Bytomia pani Halina Bieda wraz z przedstawicielem okręgowego związku hokeja na lodzie.

Trzecia drużna turnieju TMH Bisset Polonia Bytom / Fot. Piotr A.JeleńWicemistrzynie MUKS Naprzód Janów / Fot. Piotr A.JeleńZwyciężczynie HC Karvina / Fot. Piotr A.JeleńJak zapewniają organizatorzy do zobaczenia za rok

Obszerna fotorelacja http://www.wiadomosci24.pl/artykul/bytom_panie_walczyly_o_trofea_w_turnieju_z_okazji_dnia_128736.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.