Facebook Google+ Twitter

W internecie powstała "Antydeklaracja Łódzka". Jest odpowiedzią na dokument PiS

W internecie pojawiła się strona „ANTY Deklaracja Łódzka”, która ma być odpowiedzią na „Deklarację Łódzką”, w której prezes PiS Jarosław Kaczyński nawołuje do zaprzestania używania „języka nienawiści”.

Fragment ANTYdeklaracji. / Fot. Screen ze strony http://antydeklaracjalodzka.pl/Jak piszą twórcy witryny: "ANTY Deklaracja ta jest odpowiedzią na pozory jakie próbuje stworzyć Szanowny Pan Jarosław Kaczyński oryginalną deklaracją". Według nich ostatnie wydarzenia, przede wszystkim zabójstwo Marka Rosiaka, nie są jak sugeruje prezes PiS, konsekwencją agresywnych wypowiedzi pod adresem jego partii i wyborców, ale przede wszystkim efektem postępowania samego Kaczyńskiego.

Twórcy "ANTY Deklaracji" sprzeciwiają się m.in. manipulacji, wywieraniu wpływu na państwo z pomocą Kościoła, wykorzystywaniu oddanych partii ludzi do prowadzenia prywatnych wojen, monitorowaniu i cenzurowaniu Internetu.

"Mówimy zdecydowane NIE napaściom na polityków oraz jakiejkolwiek formie fizycznej agresji. Możemy szkodliwe dla Polski osoby inaczej odsunąć od szerzenie niebezpiecznych poglądów
zapewniając im polityczny niebyt przez oddanie głosu w wyborach!" - czytamy w ANTY Deklaracji.

Pod ANTY Deklaracją szybko pojawiły się komentarze. Agnieszka Papierska pisze: "Zdecydowanie popieram! Dosyć ingerencji Kościoła w nasze życie. PIS powinien najpierw uderzyć się w własne piersi. Dosyć dzielenia Polaków na tych , gdzie stoją , tam gdzie stało ZOMO i tzw. prawdziwych Polaków!!!". Z kolei użytkownik RK stwierdza: "Ta deklaracja (podobnie jak ta wystękana przez JK) również jest tendencyjna i dla odmiany zwala winę na PiS. O ile wina PiS-u jest oczywista, to byłoby lepiej, gdyby nie wskazywać tutaj kto jest winny, tylko jak zapobiec dalszej brutalności i agresji (słownej).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

O nawet nie wiedziałem ze ma pan kompleks pana Ireneusza. Ale fakt zupełnie uzasadniony.Za porównanie dziekuje sprawia mi pan w ten sposob ogromna przyjemnosc. Co nie znaczy ze zmienie o panu zdanie. Jest pan dalej dla mnie zalosny i zagubiony w swych dazeniach. Jak to pisze pan Zdzislaw, pedaluj pan dalej panie Kolebuk.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 29.10.2010 09:34

@bogdan lekki:

"Kazimierzu Kolebuk a zna sie pan na wszystkim? Z tworczosci wyraźnie widać ze nie. Troche skromnosci bardzo by sie przydalo. A jezeli zna sie pan na wszystkim to znaczy na niczym. Wiedza jaka pan posiada jest tylko powierzchowna i sladowa. Grunt to dobre samopoczucie." - Mosiczuk irek ma podobne zdanie na mój temat.
Wynika ono z chorobliwej zawiści.
Nie będę tu wymieniał wszystkich moich zawodów i specjalizacji potwierdzonych nie tylko egzaminami państwowymi i międzynarodowymi certyfikatami, ale też wiedzą i praktyką.
Czy jest grzechem szanować samego siebie? Zawiść ludzka nie zna granic!
Macie te same charaktery: Irek i bogdan lekki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
janez
 • janez
 • 28.10.2010 19:36

Zachowanie pana Jarosława K. w ostatnim okresie czasu i jego wypowiedzi przypominaja mi coś co miało już miejsce w historii europejskiej.Jest to powstanie portii nazistowskiej i przemówienia adolfa hitlera.Zaineteresowanych odsyłam do poczytania o tym okresie historii europy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kazimierzu Kolebuk a zna sie pan na wszystkim? Z tworczosci wyraźnie widać ze nie. Troche skromnosci bardzo by sie przydalo. A jezeli zna sie pan na wszystkim to znaczy na niczym. Wiedza jaka pan posiada jest tylko powierzchowna i sladowa. Grunt to dobre samopoczucie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 28.10.2010 09:19

Czy fakt, że ktoś zna się na wszystkim i wszędzie go pełno można nazwać żałosnym? Pewnie tak. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Polak
 • Polak
 • 28.10.2010 09:16

przepraszam tego słowa nie ma PIS ani jego Przywódcy czy pieski, które szczekają: kwa..kwa ..kwa

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek Gaj
 • Marek Gaj
 • 27.10.2010 17:12

jak można być takim hipokrytą i odwracać kota do góry nogami, łapcie złodzieja krzyczy złodziej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żałosny jest Kazimierz Kolebuk, wszędzie go pełno i na wszystkim sie zna

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 27.10.2010 10:55

@Emilia Korczyńska - podoba mi się Pani wypowiedź, bardzo delikatna, inteligentna, nikogo nie urażająca.
Do dam jeszcze Pani Emilio, że ten problem PiS ma od dawna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 27.10.2010 10:49

Każdy ma prawo do własnego zdania. Obiektywnie powiem, że moja subiektywna ocena dwóch deklaracji pozwala mi podpisać się tylko pod jedną. Pan Zdzisław Mac podpowie Państwu, pod którą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.