Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29609 miejsce

W jakiej dzielnicy mieszka się najlepiej? Na Mokotowie

Z badań przeprowadzonych przez agencję Home Broker wynika, że wymarzoną warszawską dzielnicą jest Mokotów. To właśnie na Mokotowie chce mieszkać najwięcej osób.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Warsaw6vb.jpg&filetimestamp=20060924231117 To właśnie na Mokotowie najchętniej wynajmujemy mieszkania. To także dzielnica, w której chętnie kupowane są nowe lokale. To jedna z najstarszych dzielnic stolicy, położona na lewym brzegu Wisły.

Wyniki badań pokazują, że co piąty mieszkaniec chciałby wynająć lub kupić mieszkanie właśnie w tej części Warszawy. Metro i tramwaje zapewniają doskonałą komunikację z centrum.
- Położenie mieszkania jest dla nas ważne. Nie wyobrażam sobie mieszkania na Białołęce czy gdzieś na obrzeżach -wyjaśnia Alicja Puchalska wynajmująca swoje mieszkanie właśnie na Mokotowie.

Na Mokotowie chętnie osiedlają się młodzi ludzie. Nie odstraszają ich wysokie ceny najmu. Jak podaje TVN Warszawa cena za metr kwadratowy przekracza nawet 10 tysięcy złotych. Mokotów jest obok Śródmieścia najczęściej wybieraną dzielnicą stolicy.

Najtańsze mieszkania znajdziemy na Targówku i Białołęce. Tutaj za nowe mieszkanie zapłacimy niewiele ponad 6 tysięcy za metr kwadratowych. Zdaniem ekspertów powodzeniem cieszy się też Praga Południe.

Jak pokazują badania coraz łatwiej jest sprzedać mieszkanie. Średnio można znaleźć nabywcę w ciągu trzech miesięcy. Przed wakacjami trzeba było czekać dwa tygodnie dłużej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

adamusbdg
  • adamusbdg
  • 06.02.2011 21:48

najlepiej jest w Bydgoszczy w Fordonie a nie w Mokotowie pssssssssssss

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mieszkam teraz na Bemowie i jest ok ale to nie to co Mokotów, wielkomiejskość itd. Na Mokotowie mieszkałem ok 7 lat.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Urodziłem się w szpitalu na Madalińskiego, na Mokotowie skończyłem podstawówke, LO, studia. Tu mieszkałem niemal 40 lat z przerwą na prace poza W-wą. Od 10 lat mieszkam na Pradze Południe i wydaje mi się, że lepiej nie mogłem trafić. Polecam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.