Facebook Google+ Twitter

W Janikowie muzyka połączyła pokolenia

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-01-11 11:36

Wystąpili po raz pierwszy, ale po gorącym i serdecznym przyjęciu obiecali, że na janikowskiej scenie będą częstszymi gośćmi. Koncert Noworoczny Klubu Seniora ''Złoty Wiek'' muzycznie i z sukcesem połączył pokolenia.

Występ Chóru Klubu Seniora przyjęto gromkimi brawami/fot.kinga piechowiakKoncert zorganizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Chór janikowskiego Klubu Seniora przyciągnął do Domu Kultury sporą publiczność i był żywym dowodem na to, że muzyka łączy pokolenia.
Jestem naprawdę szczęśliwa, że na widowni zasiedli zarówno nasi wiekowi przyjaciele, podopieczni, których niegdyś uczyłam, jak i jeszcze młodsi janikowianie. To daje nam prawdziwą satysfakcję – mówi Lukrecja Wojciechowska, kierowniczka "Złotego Wieku".

Zaprezentowano pieśni biesiadne,patriotyczne i kolędy/fot.kinga piechowiakNa ponad godzinnym występie zaprezentowano pieśni patriotyczne, dedykowane zaprzyjaźnionym z Klubem kombatantom. Do wspólnej zabawy zachęciły również piosenki biesiadne, a odchodzący już świąteczny czas pożegnano kolędami. Jak jednak opowiada Lukrecja Wojciechowska, trema przed występem była naprawdę duża:
– Mieliśmy trochę obaw przed koncertem, bo zawsze jest tak, że największą tremę odczuwa się występując przed własną publicznością. Nie wiedzieliśmy, jak zostaniemy przyjęci i czy wszystko się uda. Ale patrząc na bawiącą się wspólnie z nami widownię wiem, że nasze kilkumiesięczne próby do występu nie poszły na marne.

za występ podziękowano kwiatami i gromkimi brawami,które udowodniły,że Seniorzy przyjęci zostali z prawdziwą sympatią/fot.kinga piechowiakPodziękowaniem dla Klubu za wspólną zabawę były kwiaty złożone na ręce jego kierowniczki. – Za ten koncert można podziękować Seniorom nieco zmienionymi słowami piosenki. Śpiewają 'każde pokolenie odejdzie w cień', jednak dzięki tej wielkiej radości życia, którą Seniorzy mają w sobie, ich pokoleniu żaden cień nie zagraża – mówi pani Małgorzata, jedna z uczestniczek koncertu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.