Facebook Google+ Twitter

W Jaśle powstał Klub Młodych Solidarnej Polski

Stosunkowo młoda partia, bo działająca od 15 miesięcy, Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry, powoli tworzy swoje struktury w poszczególnych miastach. 6 lutego br. zainicjowano działalność Klubu Młodych Solidarnej Polski w Jaśle.

Klub Młodych Solidarnej Polski w Jaśle / Fot. KMSP JasłoOd kilku miesięcy, Koordynator Solidarnej Polski dla Jasła i powiatu jasielskiego (podkarpackie) – Maria Kurowska, zajmuje się tworzeniem struktur SP ww. regionie. Z inicjatywy Pani Burmistrz m. Jasła ubiegłej kadencji , pani Kurowskiej, powstał Klub Młodych Solidarnej Polski w Jaśle. Na spotkaniu inicjującym działalność „Młodych” poruszono kwestie programowe partii i ustalono zakres działalności na najbliższe tygodnie.

Wszystkich młodych ludzi z miasta Jasła i powiatu jasielskiego serdecznie zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi. Jeżeli interesujesz się polityką, Twoje poglądy odpowiadają poglądom i założeniom partii i chcesz zrobić coś dobrego dla mieszkańców Jasła, mieszkańców powiatu jasielskiego i nie tylko – zgłoś się do nas!

Kontaktować można się z samą Panią Koordynator – Marią Kurowską pod nr tel. + 48 602 495 804 lub za pomocą strony Klubu Młodych SP w Jaśle na Facebook'u.

Razem stwórzmy Polskę uczciwą i bezpieczną!

Więcej o programie i aktualnościach Solidarnej Polski na stronie Solidarnej Polski oraz na profilach Solidarnej Polski i jej lokalnych struktur na Facebooku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.