Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3332 miejsce

W kafejce o blogach

Cafe Media i Kultura na wrocławskim Biskupinie zaprasza na spotkanie z autorkami książki napisanej na podstawie dzienników internetowych. To dwie blogerki z Salonu24.pl, znane jako Sosenka i Pani Łyżeczka.

Zaproszenie / Fot. Katarzyna SamulskaIch książka "Gdy dom jest światem / Gdy świat jest domem" została wydana w 2009 roku. Ma podwójny tytuł, bo mieści w sobie dwa różne światy, dwa zupełnie odmienne blogi: dziennik mamy czworga dzieci i dziennik obieżyświata. Pani Łyżeczka i Sosenka na swoim spotkaniu autorskim opowiedzą o wyprawie przez Krainę Gąsienic i zjeżdżaniu na linie z wiaduktu kolejowego.

Stowarzyszenie Media i Kultura promuje kulturę, oświatę i naukę.
Tworzą je osoby związane z nauką (doktoranci, pracownicy placówek naukowych), dziennikarze, publicyści i filmowcy. W swojej pracy zawodowej, jak również w pracy na rzecz Stowarzyszenia wykorzystują nowoczesne metody i narzędzia komunikacji. Chcą, by przekazywane przez nich treści i wartości, w jak najatrakcyjniejszej i przystępnej formie, docierały do szerokiego grona odbiorców, zwłaszcza dzieci i młodzieży.

Miejsce spotkania autorskiego z Panią Łyżeczką i Sosenką:
Wrocław (Biskupin), ul. Monte Cassino 68, sala Domu Parafialnego parafii pw. Świętej Rodziny (salka obok księgarni "Pociąg do bajeczki")

Termin:
sobota 17 września, godzina 17.00, wstęp wolny
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.