Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17673 miejsce

W Kamieniu Pomorskim zginął policjant. MSW: bliscy pod opieką

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2014-01-01 17:41

W wypadku w Kamieniu Pomorskim zginął funkcjonariusz policji oraz jego żona i dziecko. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych wydało oświadczenie, w którym informuje, że bliscy policjanta zostaną objęci szczególną opieką.

Publikacja za zgodą kamienskie.info / Fot. kamienskie.infoMSW informuje, że minister Bartłomiej Sienkiewicz zlecił Komendantowi Głównemu Policji gen. Markowi Działoszyńskiemu osobisty nadzór nad prowadzonym postępowaniem. W wypadku zginął policjant oraz jego rodzina. Bliscy policjanta mają być objęci opieką.


>>> Kamień Pomorski: pijany kierowca zabił 6 osób. Był już notowany

Minister Spraw Wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz wyraża głębokie ubolewanie z powodu tragedii w Kamieniu Pomorskim. W wypadku zginął policjant, jego żona oraz dziecko. Szef MSW zadeklarował, że bliscy funkcjonariusza zostaną objęci szczególną opieką. Bartłomiej Sienkiewicz polecił Komendantowi Głównemu Policji gen. Markowi Działoszyńskiemu objęcie osobistym nadzorem postępowanie w tej sprawie. Szef policji został zobowiązany do zadbania o to, by rodzina funkcjonariusza otrzymała niezbędne wsparcie. Komendant Główny Policji jedzie już na miejsce tragedii - czytamy w komunikacie MSW.

>>> Pijany biskup rozbił się na latarni. Miał ponad 2,5 promila

Przypomnijmy, w środę około godz. 14. rozpędzony samochód marki BMW wjechał w grupę 8 ludzi idących chodnikiem. Śmierć na miejscu poniosło 5 osób, jedno dziecko zmarło w szpitalu. Ofiarami wypadku są 2 rodziny oraz dzieci w wieku 8-10 lat.

Za kierownicą samochodu siedział 26-letni mieszkaniec Kamienia Pomorskiego. Był pijany, miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Policja potwierdza, że już w wieku 19 lat był notowany za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zginęło łącznie 6 osób, w tym dziecko

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.