Facebook Google+ Twitter

W Kielcach nie doszło do debaty między PO i PiS

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-05-17 13:50

W Kielcach nie doszło dziś do debaty między wiceliderami list Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Konstanty Miodowicz miał dyskutować z Pawłem Kowalem w południe w auli Wyższej Szkoły Umiejętności w Kielcach.

Paweł Kowal nie przybył na spotkanie tłumacząc się innymi zobowiązaniami, ale napisał w liście do Konstantego Miodowicza, że jest gotowy do spotkania w innym terminie. Poseł Platformy Obywatelskiej nie uwierzył w te zapewnienia. Wyraził żal, że nie doszło do dyskusji i stwierdził, że decyzja kandydata PiS to efekt bojkotu zarządzonego przez Jarosława Kaczyńskiego. - Poseł Kowal jest zdyscyplinowanym funkcjonariuszem Prawa i Sprawiedliwości i wykonał polecenie prezesa swojej partii - powiedział Miodowicz.

Kandydat Platformy Obywatelskiej powiedział, że cały czas jest gotowy do dyskusji z Pawłem Kowalem. Jak stwierdził być może do jej przeprowadzenia przymuszą posła PiS media. Pomysł przeprowadzenia debat między liderami list Platformy Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości ogłosił w ubiegłą niedzielę premier Donald Tusk. Zbigniew Ziobro, lider listy PiS w okręgu małopolsko - świętokrzyskim, odrzucił jednak możliwość spotkania z Różą Thun, jedynką na liście Platformy Obywatelskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.