Facebook Google+ Twitter

W Kostrzynie kibicują dalej

Mimo iż nasza reprezentacja wróciła już do kraju, to kibice dalej pozostali przed ekranami telewizorów, by dopingować inne drużyny.

Maryla i Marek. / Fot. Ryszard Waldun- Szkoda, że nasza drużyna już nie gra w Euro 2008. Mimo tego dalej kibicujemy drużynom, które weszły do ćwierćfinałów - mówi Karol Jasiukiewicz kibic z Kostrzyna nad Odrą.

W tym przygranicznym mieście, kiedy grała nasza drużyna mecze można było oglądać w różnym miejscu. Teraz kiedy nie ma naszych na mistrzostwach kibice oglądają mecze w domach lub w jedynym barze dla kibiców " U Egona". - Na czas meczy właściciel wykupił specjalny pakiet telewizyjny, by nasi klienci mogli obejrzeć wszystkie mecze - podkreśla barmanka Maria Krawczyk.

Jak się okazuje nie tylko mecze piłki nożnej można tam obejrzeć. Kostrzynianie mówią, że w barze można obejrzeć: boks, siatkówkę i inne dyscypliny. Mieszkanki Kostrzyna nad Odrą śmieją się, że jak chcą znaleźć pilnie męża to wiedzą, że są oni " U Egona", bo akurat jest mecz. Kibice z Kostrzyna mają swoich faworytów na mistrzów Europy w piłce nożnej, ale zdradzić nie chcą by nie zapeszyć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.