Facebook Google+ Twitter

W Krakowie rozpoczął się Tydzień mody

W Krakowie rozpoczął się II Cracow Fasion Week. Na początek - konkurs Cracow Fashion Awards 2010. Tydzień mody w Krakowie potrwa od 21 do 27 marca 2010.

Cracow Fashion Awards 2010. Nie zabrakło także niezwykle ciekawych projektów (Lady D). / Fot. fot. Wiesiek StempakCracow Fashion Awards 2010. Także Bliski Wschód może być inspiracją w projektowaniu kolekcji odzieżowych. / Fot. fot. Wiesiek Stempak

Prezentacja 56 kolekcji dyplomowych studentów Krakowskich Szkół Artystycznych odbyła się w nowym, większym miejscu. W Hali Targów w Krakowie, konkurs na najlepszą kolekcję mogło obejrzeć więcej osób niż w poprzednich latach, a pamiętajmy, że to już 14. edycja CFA. Dzisiaj wygrana w tak prestiżowym konkursie, to prawie pewność kolejnych sukcesów w Polsce i za granicą.


Cracow Fasion Awards 2010. Wygrana kolekcja Echo, Anety Zielińskiej / Fot. fot. Wiesiek StempakPrzytoczyć można sukcesy absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubiorów
International Talent Support w Trieście, Złota Nitka w Łodzi (w 2009 roku przyznano wszystkie nagrody główne i 80 proc. wyróżnień studentom SAPU), awangardowe OFFashion w Kielcach. Nie można też pominąć ważnej nagrody dla Szkoły.

W Rydze absolwentki SAPU wywalczyły statuetkę „The best School Habitus Baltija 2009”. Jury przyznało też nagrodę główną Anecie Zielińskiej za kolekcję "Echo".


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.