Facebook Google+ Twitter

W Laskowej wystąpi trio - śliwka, miód i ser

5 sierpnia br. w Laskowej (woj. małopolskie) na miejscowym stadionie odbędzie się czwarty festiwal śliwki, miodu i sera.

5 sierpnia br. w Laskowej (woj. małopolskie) na miejscowym stadionie odbędzie się czwarty festiwal śliwki, miodu i sera. Impreza rozpocznie się o godz. 14.30 występem młodszej grupy zespołu "Mali Laskowianie". O godz. 15 ogłoszony będzie konkurs kulinarny. O godz. 15.10 wystąpi starsza grupa zespołu "Mali Laskowianie". Natomiast o godz. 15.40 można będzie podziwiać kapelę regionalną "Laskowioki".

O godz. 16 odbędzie się koncert duetu Jacek Dewódzki i Paweł Nawrocki. O godz.17 Krakowski Teatr Uliczny "Scena Kalejdoskop" zaprezentuje widowisko plenerowe "Graal". O godz. 18 poznamy laureatów konkursu kulinarnego i zwycięzców turnieju piłki siatkowej. O godz. 18.30 na stadionie KUKS "Laskovia" wystąpi zespół rockowy "Alergen". Z kolei o godz. 19.30 Teatr "Nikoli" Mikołaja Wiepriewa przedstawi spektakl "Święto kucharza". O godz. 20.30 wystąpi zespół folkowy "Ino Ros". Festiwal tradycyjnie zakończy się pokazem pirotechnicznym i dyskoteką.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.