Facebook Google+ Twitter

W lecie na Krecie

W jednym z przewodników można przeczytać o Krecie: "najdalej na południe wysunięta i największa grecka wyspa to kraina potężnych gór, wyspiarzy dumnych ze swej niezależności oraz niezwykłych pozostałości po najstarszej z wielkich cywilizacji Europy".

1 z 28 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Człowiek na pomniku w stolicy Krety, Heraklionie, tylko na pierwszy rzut oka przypomina Lenina. W rzeczywistości to Eleltherios Wenizelos, któremu wyspa zawdzięcza przyłączenie do Grecji w 1913 roku. Fot. Krzysztof Krzak
Człowiek na pomniku w stolicy Krety, Heraklionie, tylko na pierwszy rzut oka przypomina Lenina. W rzeczywistości to Eleltherios Wenizelos, któremu wyspa zawdzięcza przyłączenie do Grecji w 1913 roku. Fot. Krzysztof Krzak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 13.12.2009 21:43

Moralność moralnością, obraźliwe określenia obraźliwe pozostają,a dobry biust nie jest zły ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Egzotyczna architektura + zielono i kwieciście. Zazdroszczę wycieczki Panie Krzysztofie. :) Ale bez zawiści.:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Galeria super, wyspa piękna 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Owszem, Rafale, tytuł miał wywoływać takie skojarzenia, właśnie parafrazą miał być. Biust rzeczywiście poszedł aut - głównie dla dobra przedstawionych na zdjęciu niewiast. Pozdrawiam i przepraszam za nieco zbyt długą fotogalerię, ale naprawdę ciężko jest wybrać wśród wielu (moim zdaniem) ciekawych widoków i ciężko jest autorowi dokonywać selekcji, a nie chciałem robić galerii kilkuczęściowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukasz zrobił Ci swoistą przysługę swoim komentarzem. Bo nie każdy ma cierpliwość oglądać całą galerie a tak ogląda wszystkie z nadzieja na finał ;) Ja zrobiłem tak samo ale się zawiodłem :( rozumiem, że biust juz poszedł aut?

Swoją drogą przyszedł mi pewien cytat do głowy czytając Twój tytuł
parafrazujac Brathanków:

W lecie na Krecie - Kochaj mnie! ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za wirtualną wycieczkę ;);)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z miłości do historii starożytnej Grecji zajrzałam do galerii pana Krzysztofa. Choć środki finansowe nie pozwalają mi wyjechać "na zachód na Kretę", to przynajmniej wypoczywający "Polaczkowie" mogą podzielić się z innymi "Polaczkami" zdjęciami pięknej wyspy. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z przyjemnościa oglądnełam widoki przecudnej urody... no coś pieknego! A w turystycznym miasteczku po prostu bajecznie... Przyznać trzeba ze budowle oko ciesza... i te wiszące z niej piękne zielone ogrody. Cudnieee! ))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Łukaszu, chciałem tylko pokazać, że w normalnych krajach nikt nikogo nie podaje do sądu za opalanie się topless (jak to mieliśmy bodaj w Szczecinie). Ale po Pana opinii (oczywiście z jakże "kulturalnym" określeniem "Polaczek") widzę, że rośnie nam nowe pokolenie strażników moralności. Zapewniam Pana, że nie kierowały mną intencje przypisywane mi przez Pana. Mniemam, że Pana pobyt za granicą nie należy do nazbyt udanych skoro tyle w Panu agresji, ale to normalne dla prawdziwych Polaków. Pozdrawiam serdecznie.
PS. Odkąd to Kreta leży na zachodzie, że Pan był łaskaw napisać "Przyslowiowy Polaczek pojechal na zachod(...)"

Komentarz został ukrytyrozwiń

E tam :) "Poważnie to się w trumnie wygląda " a kobieta piękna jest i biust naturalny a nie silikonowy, więc też można podziwiać, zwłaszcza gdy się jest mężczyzną.
Ładne widoki na tej Krecie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.