Facebook Google+ Twitter

W Libiążu rosną kadrowicze

Szkoła Piłkarska "Górnik" Libiąż istnieje od niedawna, a na jej koncie jest już kilka sukcesów organizacyjnych i sportowych. Jednym z nich jest niewątpliwie powołanie pięciu jej młodych zawodników do kadry województwa małopolskiego.

Drużyna Szkoły Piłkarskiej "Górnik" Libiąż wraz z trenerem Hubertem Szumniakiem / Fot. Archiwum Szkoły Piłkarskiej "Górnik" LibiążMłodzi adepci futbolu wyjada z kadrą na turnieje i obozy sportowe. Patryk Plewka będzie reprezentował województwo małopolskie w półfinale Ogólnopolskiego Turnieju "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku.

Patryk został dokoptowany do zwycięskiej drużyny Krakowa, jako jeden z najlepszych zawodników eliminacji w naszym województwie. - Wspomniany półfinałowy obóz szkoleniowy odbędzie się w Kluczborku w dniach 11-22.07.2010r. Z kolei do Kadry Małopolski Zachodniej powołani zostali: Konrad Wojtaś, Dariusz Olejnik, Patryk Kosowski i Szymon Cholewa. Ci wychowankowie wyjadą z kadrą na obóz sportowy do miejscowości Barcice w dniach 4-14 lipca br - nie kryje dumy Dawid Chylaszek - członek zarządu Szkoły Piłkarskiej "Górnik" Libiąż.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.