Facebook Google+ Twitter

W Łodzi nawet wódkę można już kupić, nie wychodząc z auta

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2006-08-28 09:42

Wystarczy podjechać na wyciągnięcie ręki i uchylić szybę, żeby bez wysiadania z samochodu odwiedzić bar szybkiej obsługi, bank, a nawet sklep monopolowy. Z usługi "drive", czyli obsługi klientów zmotoryzowanych, korzysta coraz więcej osób.

- Przez pierwsze trzy miesiące od otworzenia sklepu większość osób parkowała obok sklepu i wchodziła do środka zrobić zakupy - mówi Krzysztof Kopeć, pracownik sklepu monopolowego na Widzewie Wschodzie. - Teraz są dni, że podjeżdża samochód za samochodem. Nawet czasem się denerwuję, bo klienci proszą na przykład o wino wytrawne, a tych w sklepie mamy kilkadziesiąt. Zanim przyniosę kilka do pokazania, zdąży się już ustawić kolejka.

Na Widzewie w okolicy alkoholowego "drive" jest też bar z podobną usługą, a kilometr dalej, przy al. Piłsudskiego, bankomat dla zmotoryzowanych.

- Z reguły korzystam z tego bankomatu, chociaż czasem robią się tu potworne kolejki - mówi Izabela Krakowiak, klientka banku. - Podjeżdża wielu świeżo upieczonych kierowców, którzy nie potrafią zaparkować na tyle blisko, żeby pobrać gotówkę. Wychodzą z auta i w pochylonej pozycji, bo przecież bankomat jest na wysokości okna samochodu, dokonują bankowych operacji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Może ktoś podać mi adres tego monopolowego? Z ciekawości aż podjadę :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.