Facebook Google+ Twitter

W Łodzi o mediach... będzie szumnie i głośno

Łódzcy fani mediów, dziennikarze, pracownicy agencji reklamowych i studenci nie muszą już wyjeżdżać do innych miast by słuchać ciekawych debat na temat mediów i komunikacji. Od najbliższego czwartku startuje w Łodzi MediaSzum.

 / Fot. LogoMediaszum to pierwsze na rynku łódzkim wydarzenie poświęcone szeroko pojętej komunikacji, czyli mediom tradycyjnym (prasie, radiu i telewizji), nowym mediom, dziennikarstwu i reklamie. Spotkania te mają być cyklicznym forum wymiany myśli, skierowanym do jak najszerszej grupy ludzi mediów: zarówno praktyków, jak i adeptów stawiających w tej branży pierwsze kroki. Dla profesjonalistów MediaSzum będzie doskonałą platformą do wymiany doświadczeń i pomysłów. Dla młodszych uczestników wydarzenie to stanowić ma bezcenną okazję do zdobycia wiedzy oraz do nawiązania, bądź utrwalenia kontaktów w świecie mediów.

Tym, co odróżniać ma MediaSzum od pozornie podobnych wydarzeń organizowanych przez instytucje naukowe, jest fakt, że czwartkowe spotkanie będzie miało nieformalny charakter. Miejscami wybranymi na każdy MediaSzum będą łódzkie kluby, których przyjazna, nie zakłócona weekendowym gwarem atmosfera, pozwoli na swobodną wymianę myśli. Dyskusje prowadzone będą przy kawie, herbacie lub innych napojach.

Każde ze spotkań w cyklu MediaSzum poświęcone będzie innej tematyce, zawsze związanej z mediami i reklamą. Organizatorzy dołożą starań, by zawsze dyskusję prowadziła znana osobowość polskich mediów. Gośćmi specjalnymi pierwszej dyskusji, poświęconej dziennikarstwu tradycyjnemu i obywatelskiemu, blogom oraz reklamie w sieci, będą Paweł Nowacki, redaktor naczelny i współtwórca serwisu dziennikarstwa obywatelskiego Wiadomości24.pl oraz Łukasz Felsztukier, współzałożyciel agencji internetowej Digital One i autor serwisu Mikroblogi.

Pierwszy MediaSzum rozpocznie się w czwartek, 25 czerwca, o godzinie 19.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymagana jest tylko rejestracja na stronie internetowej poświęconej wydarzeniu: www.mediaszum.pl. O miejscu spotkania, uczestnicy zostaną poinformowani SMS-em lub emailem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.