Facebook Google+ Twitter

W Łodzi ruszają nowe warsztaty fotograficzne

Podstaw sztuki fotograficznej oraz zasad robienia zdjęć w studio i plenerze, będą mogli nauczyć się uczestnicy warsztatów organizowanych w siedzibie Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego.

Fot. ilustracyjna / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Bronica_SQ_M3355.jpgZainteresowani mogą zapisać się do dwóch grup - czwartkowej, rozpoczynającej zajęcia 8 kwietnia i piątkowej, rozpoczynającej zajęcia 16 kwietnia. Warsztaty obejmą 4 cotygodniowe spotkania po 2 godziny każde (od godz. 18 do 20). Poprowadzą je zawodowi fotograficy - członkowie Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego i Związku Polskich Artystów Fotografików.

Informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 888297399 (Sławomir Grzanek) i 609846215 (Anna Korzon) oraz mailowo pod adresem: ltf@ltf.com.pl.

To nie jedyne warsztaty prowadzone przez ŁTF. Cały czas prowadzone są zapisy na jednodniowe warsztaty prowadzone w soboty ("Fotografia w pigułce", koszt: 100zł) i niedziele (praca w studio, koszt: 200zł). Szczegóły można znaleźć na stronie Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.