Facebook Google+ Twitter

W Lubinie powstaje film amatorski "Precz z facetami"

  • Źródło: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
  • Data dodania: 2006-07-26 10:35

- Będzie to 6-minutowa komedia. Liczę na pasjonatów, którym nie zależy na pieniądzach - mówi Dariusz Porada, autor scenariusza.

 

Fabuła jest nieskomplikowana. Załamana dziewczyna, która rozstała się z chłopakiem spotyka przyjaciółkę w parku. Razem dochodzą do wniosku, że mężczyźni to samo zło i że nie warto się nimi przejmować. Przekonują o tym swoją koleżankę, którą właśnie porzucił ukochany. Gdy są już pewne, że przeżyją życie bez facetów, spotykają superprzystojnego Mena.

- Mam dwie kamery cyfrowe, zespół, który zagra muzykę i chęci - mówi Dariusz Porada. Fot. Agata Grzelińska- Nie chodzi o wielką głębię, ale o dobrą zabawę - mówi Dariusz Porada. - Filmik mówi o tym, że kobiety są zmienne.
"Precz z facetami" nawiązuje do komedii Monty Python'a i Benny Hilla.
Reżyser poszukuje kobiet i mężczyzn w wieku od 18 do 30 lat z Lubina i okolic, którzy chcieliby współtworzyć z nim film. Potrzebni są aktorzy, operatorzy, dźwiękowcy. Akcja będzie się rozgrywała w Lubinie.

Dariusz Porada mieszka i pracuje w Orsku. Studiuje pedagogikę, ale to film jest jego prawdziwa pasją. Nakręcił już dziesięć filmów, w których wystąpili jego znajomi. "Mroźna otchłań codzienności" była wyemitowana w ubiegłym roku w TVL.
Chętni do udziału w "Precz z facetami" mogą kontaktować się z Dariuszem Poradą telefonicznie pod nr 0 512 173 869 lub wysyłając e-mail na adres:
drek-filmotforki@wp.pl. Gdy będzie już znany termin i miejsce castingu, poinformujemy o tym na łamach gazety.

Agata Grzelińska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.