Facebook Google+ Twitter

W Lublinie na temat finansów: Konferencja Katedr 2017

Jesień 2017 roku w Lublinie zapowiada się bardzo obiecująco - na drugą połowę września planowana jest Konferencja Katedr Finansów. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej zaprasza do udziału w tym wydarzeniu.

Konferencja Katedr Finansów w 2017 roku odbędzie się w Lublinie - mieście studentów i Czechowicza. / Fot. Pexels.comW dniach 18-20 września 2017 roku w Lublinie odbędzie się Konferencja Katedr Finansów- Finanse dla rozwoju zorganizowana przez jednostki wewnętrzne Wydziału Ekonomicznego UMCS takie jak Katedra Bankowości, Katedra Finansów Publicznych, Zakład Ubezpieczeń, Zakład Rynków Finansowych i Zakład Finansów Podmiotów Gospodarczych. Wraz z końcem marca 2017 roku upływa termin nadsyłania artykułów i zgłoszenia udziału w wydarzeniu.

Zdaniem organizatorów konferencja pozwoli m.in. na określenie głównych kierunków rozwoju finansów i może być punktem wyjścia dla przyszłych międzyuczelnianych projektów naukowych. Komitet naukowy konferencji stanowią pracownicy Wydziału Ekonomicznego UMCS- kierownicy poszczególnych katedr i zakładów, które są organizatorami. Wydarzeniu patronują rektor UMCS, Komitet Nauk o Finansach Polskiej Akademii Nauk, Polskie Stowarzyszenie Finansów i Bankowości. Patronat honorowy zapewniają Prezydent Miasta Lublina i Marszałek Województwa Lubelskiego.

Opłata konferencyjna to 950 zł. W cenę nie są wliczone koszty związane z zakwaterowaniem na terenie Lublina. Do 30 czerwca 2017 roku uczestnicy konferencji będą mogli skorzystać z promocji w wybranych hotelach zlokalizowanych w pobliżu Lubelskiego Centrum Konferencyjnego, gdzie będą odbywały się obrady. Aby skorzystać z promocji wystarczy przy rezerwacji i rozliczaniu kosztów związanych z zakwaterowaniem podać hasło KKF 2017. Listę hoteli, które obejmuje promocja, ramowy plan wydarzenia, zasady publikacji artykułów i pozostałe szczegóły można znaleźć na stronie internetowej kkf2017.umcs.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.