Facebook Google+ Twitter

W lutym w Belgradzie odbędzie się Forum CEDEF

14 lutego 2014 roku w Belgradzie odbędzie się Forum CEDEF pod tytułem systemy grzewcze w Serbii. Na konferencję z Polski zaproszenie otrzymali przedstawiciele Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych przedsiębiorstw.

Konferencji CEDEF w Serbii. / Fot. archiwum Menu Group14 lutego 2014 roku w Belgradzie odbędzie się Forum CEDEF pod tytułem systemy grzewcze w Serbii.
Konferencja ta odbędzie się pod auspicjami Ministerstwa Energetyki, Rozwoju i Ochrony Środowiska Republiki Serbii i Sekretariatu Wojewódzkiego ds. Energii Zasobów Mineralnych APV.

Celem konferencji jest przedstawienie planu przejścia 15 miast w Serbii na biomasę w systemach ciepłowniczych. Będzie to wstępne studium wykonalności projektu pod nazwą „Promowanie odnawialnych źródeł energii- Rozwój rynku biomasy w Serbii”, które są szansą na zmniejszenie zużycia energii i zwiększenie efektywności energetycznej poprzez zastosowanie zaawansowanych technologii i jednoczesną redukcję gazów cieplarnianych. Drugi temat tej konferencji to zaawansowane technologie w ogrzewaniu indywidualnym. W czasie panelu poruszony zostanie też temat systemu rozliczeniowego. Konferencji CEDEF w Serbii. / Fot. archiwum Menu Group

Konferencji CEDEF w Serbii. / Fot. archiwum Menu GroupNa konferencję zaproszenie otrzymali przedstawiciele Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw, który angażuje się w rozwój energetyki odnawialnej w Polsce i który to od półtora roku współpracuje z węgierskim Międzynarodowym Klastrem Stosunków Gospodarczym "Futura". Jest on klastrem rozwoju biznesu międzynarodowego, zbiorem doświadczonych firm w zakresie odnawialnych źródeł energii i efektywności energetycznej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.