Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27752 miejsce

W magazynie firmy kurierskiej wypadł z paczki granat

Praca kurierów jest bardzo trudna i odpowiedzialna. Muszą działać szybko, sprawnie i prezentować się z jak najlepszej strony. Trudna, wręcz dramatyczna sytuacja miała miejsce w magazynie firmy, gdy z paczki wypadł granat.

Warszawa niemal codziennie staje się miejscem dziwnych czy dramatycznych wydarzeń. Strzelanina, przeraźliwy dźwięk karetek pogotowia i pojazdów policyjnych, pościgi policji, łapanki podejrzanych osób, przeszukania mieszkań lub pomieszczeń gospodarczych przez służby specjalne, ewakuacja ludzi z zagrożonych mieszkań – wszystko to podnosi temperaturę życia mieszkańców stolicy.

Oto jedno z dramatycznych wydarzeń z dziś, o którym pisze gazeta.pl. Warszawa. Ulica Mineralna, przy Okęciu. Magazyn firmy kurierskiej. Ruch jak zawsze. Jedne paczki przyjeżdżają, inne odjeżdżają. Pełno samochodów i ludzi. W bliskim sąsiedztwie ruchliwa ulica. Nagle z jednej z paczek wypadł granat lub coś do niego podobnego. Telefon na policję. Funkcjonariusze policji ewakuują 120 pracowników firmy. Pracę rozpoczynają pirotechnicy. Szybko odnajdują w podejrzanej paczce jeszcze dwa karabiny.

Wszystko działo się szybko i bardzo sprawnie. Była wczesna godzina poranna. Informacja o granacie, który wypadł z paczki, trafiła do policji o siódmej rano. , Teren w pobliżu firmy kurierskiej został otoczony, służby
miały na uwadze bliskość lotniska Okęcie. Na miejsce przywieziono policyjnych ekspertów od materiałów wybuchowych - pirotechników z robotem. Specjaliści sprawdzili, co faktycznie zawiera paczka - prawdziwą broń, czy atrapy.

Policja poinformowała media, że będzie dokładnie sprawdzała adresata paczki. Odmówiono podania informacji, do kogo była adresowana paczka oraz czy jest to firma, czy osoba prywatna. Nie podano również, kto i skąd wysłał paczkę.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Trochę to zmyślone. Jak mógł wypaść z paczki?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wygląda na to, że wszystko można wysłać, bo nikt tego nie sprawdza...Czy takie paczki nie powinny być prześwietlane (?)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.