Facebook Google+ Twitter

W marcu Dj Shadow zawita do Warszawy, Sopotu i Poznania

Na temat tego turntablisty powiedziane już zostało chyba wszystko - wpisał się w kanony, zmienił oblicze samplowania i skreczingu, stał się żywą historią nowoczesnej wizji hip-hopu. I każdy jego koncert to po prostu wydarzenie.

 / Fot. djDJ Shadow jest chodzącą legendą hip-hopowej sceny. Pamiętam doskonale, kiedy pierwszy raz go usłyszałam, bo był to moment, w którym zrozumiałam od razu, jaka jest siła tego materiału. Jaki ciężar gatunkowy ten facet prezentuje. W czasach, kiedy koncentrowałam się na polskim hip-hopie, i kiedy nie było jeszcze zbyt rozwiniętej estetyki samplingu czy tworzenia czystych hip-hopowych bitów, czasami z głosami, zwykle wsamplowanymi w muzykę, DJ Shadow robił gigantyczne wrażenie. Rewolucja się dokonała, powstały na ten temat książki, filmy i kilka doskonałych albumów, a publiczność wciąż pozostaje pod wrażeniem tego muzyka. I dlatego kolejny koncert DJ Shadowa to niezmiennie wielkie wydarzenie.

To może niezapomniane "Six Days" na rozgrzewkę?Trzy koncerty w ramach projektu "All Basses Covered" odbędą się kolejno 14 marca w Sopocie, w klubie Sinks, 15 marca w klubie SQ w Poznaniu, oraz 16 marca w Basenie w Warszawie.

Bilety już w sprzedaży, a my serdecznie zapraszamy na te wydarzenia. Nie, inaczej, tam was po prostu nie może zabraknąć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.