Facebook Google+ Twitter

W miejscowości Raczki Elbląskie ludność nadal czeka na pomoc!

Raczki Elbląskie-od rana nie przyszedł im z pomocą!!!

Najniższy punkt w Polsce. / Fot. dodekRaczki Elbląskie to najniższy punkt w Polsce. Ludność tej pod elbląskiej miejscowości jeszcze nie otrzymała wsparcia. Nikt od rana nie przyszedł im z pomocą, a wody przybywa. Co z nimi będzie? Narażeni są na utratę całego dobytku.

Nikt i nigdzie nie udzielił im pomocy. Aż strach pomyśleć, co będzie gdy woda przedrze się przez wały. Już od rana mieszkańcy Raczek Elbląskich prosili w urzędzie o piach i worki. Niestety nikt nie chciał ich wysłuchać. Jednak, gdy woda wdarła się do jednego z mieszkańców, znalazły się worki na piach. Niestety - zbyt późno.

***

Panie Premierze - pytam pana dlaczego Żuławy pozostawił pan bez dotacji na system przeciwpowodziowy? Fatalna organizacja i koordynacja działań, wojsko, które kilka godzin musiało oczekiwać na zaproszenie pana starosty.

Mimo próśb o pomoc nikt nie przejął się losem mieszkańców Raczek Elbląskich. Dopiero, gdy jedna z mieszkanek poinformowała osobiście straż, ta obiecała, że przyjdą z pomocą - do tego czasu nikt strażakom nie przekazał informacji o sytuacji na tym terenie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.