Facebook Google+ Twitter

W miłosną podróż dookoła Polski...

Wodzeni licznymi ofertami „miłosnego spędzenia” święta zakochanych czasem nie możemy się zdecydować: wieczór przy świecach, czy romantyczna podróż? Wenecja z jej urokliwymi gondolami czy Paryż i wyznanie miłości na szycie wieży Eiffle’a? Niekoniecznie. Biuro podróży ToMaz przygotowało specjalną ofertę – „podróż z uśmiechem” po miłosnych zakątkach Polski.

Przez serce ku miłości... / Fot. a.gusia/http://www.flickr.com/photos/aaagusiaaa/132044791/Każdemu wiadomo, że najważniejsze w miłości jest pierwsze wrażenie, czyli tzw. "wpadnięcie w oko". Niewiele potrzeba – wystarczy skorzystać z usług biura podróży ToMaz. Dla nieśmiałych polecamy wycieczkę pełną wrażeń do miejsca zauroczenia – wioski Oko. Aromatyczne powietrze, cisza i spokój gwarantowane, wszak wioska liczy zaledwie 20 mieszkańców.

Pierwsze "podchody" potomkowie Romeo i Julii mają już za sobą, więc w ich sercach pojawia się niespotykana radość. Aby nie być "gołosłownym" biuro podróży ToMaz zaprasza na drugą część miłosnych wojaży. Województwo mazowieckie, powiat sokołowski, gmina Ceranów i upragniona przez wszystkich wioska Radość. Tu wszelkie smutki odchodzą w zapomnienie...

W trzeciej części walentynkowej podróży firma ToMaz radzi (poleca) przejść od słów do czynów. Oczywiście – bez zbytniego "szarżowania"! Od czegoś jednak należy rozpocząć. Pierwszy buziak – z pewnością byłby mile widziany. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy odlotową wycieczkę do wioski Całowanie. Już sam pobyt w tym miejscu wyzwala "oczekiwane" emocje, gwarantując niezapomniane przeżycia.

Miłość... / Fot. nyreves(jordii)http://www.flickr.com/photos/9746783@N02/749068506/Trzy części miłosnych wojaży nie mogą zakończyć się inaczej, jak tylko poszukiwaną przez wszystkich miłością. W tym miejscu biuro podróży ToMaz" oferuje (gratis!) pobyt w jednym z najpiękniejszych zakątków kraju, wiosce Miłość, w gminie Koziegłowy. Wrażenia? To po prostu trzeba przeżyć!

Dla wielu szczęście dają pieniądze, dla innych zdrowie lub władza, ale dziś – w walentynki, szczęście, bo o nim mowa, może sprawić tylko miłość. Zatem doskonałym miłosnym dopełnieniem będzie podróż po szczęście do wioski Szczęście, pamiętając o słowach Paula Thiry Holbacha "to człowiek człowiekowi jest najbardziej potrzebny do szczęścia".

Z myślą o ludziach, którym w miłości niezbyt się powiodło (choć po skorzystaniu z oferty jest to wręcz niemożliwe), biuro podróży ToMaz przygotowało "coś ekstra". Dwudniowa wycieczka, pełna bólu, cierpienia, pogardy i złości, na trasie ZawiśćZazdrość.

Nie poczujesz, zanim nie spróbujesz!


Pełna oferta biura podróży ToMaz dostępna w autoryzowanych punktach sprzedaży kapiszonów na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy i polecamy!
"Biuro podróży ToMaz – z miłością Ci do twarzy!"

Uwaga!!! Nazwa ToMaz została wykorzystana tylko dla potrzeb niniejszego artykułu. W rzeczywistości nie istnieje...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

rewelacja, oczywiście duży plus:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetny tekst. Optymistycznie zrobiło mi się...

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki;-)...Zielona Łąka idealnie komponuje się pomiędzy Radość..a Całowanie;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajna podróż. Plus. Polecam również inne miejscowości takie jak np. Zielona Łąka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) ToMaz - ciekawe propozycje ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 14.02.2008 20:23

Fajne :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.