Facebook Google+ Twitter

W Mińsku zagościła moda na nietypowe wesela

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-06-28 21:26

Według portalu TUT.by coraz więcej młodych par decyduje się na zorganizowanie ślubu i weselnego przyjęcia w nietypowy sposób. Długie limuzyny wożące młodą parę po stolicy Białorusi nie należą już do rzadkości. W piątki i soboty można auta jak z filmów zobaczyć niemal w każdym parku, obok skwerów i na centralnych placach Mińska.

Zgodnie ze wschodnią tradycją małżonkowie fotografują się na tle urokliwych zakątków swojego miasta. Firmy organizujące śluby i wesela twierdza, że coraz więcej młodych par przebiera się w historyczne stroje. Króluje moda rycerska i lata 20. XX wieku. Małżonkowie jeżdżą do urzędu stanu cywilnego na rowerach, do cerkwi w dorożkach a zdarzały się przypadki, że wykorzystywano: narty, łyżwy, rolki a nawet taczki. Urzędnicy z Pałacu Ślubów w Mińsku są wyrozumiali i cierpliwi. Godzą się na każdy, nawet najbardziej wyszukany, scenariusz ceremonii ślubnej bo ich zdaniem najważniejsze w tym przypadku jest słowo „tak".

Zorganizowanie przyjęcia weselnego w restauracji nie jest już modne. Najlepiej wynająć stary pałacyk lub zamek. Na stołach pojawiają się egzotyczne potrawy wschodnie albo wyszukana kuchnia XVI-wieczna.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Znam parę, która urządziła wesele w stylu hiszpańskim. Nawet mi się podobało. Zatrudnili zespół, który miał latynoskie (i nie tylko) piosenki w repertuarze, odpowiednio przystroili salę, znaleźli dziewczyny(amatorki), które za niewielkie pieniądze zrobiły pokaz tańców flamenco, panna młoda miała suknię inspirowaną tym tańcem. Wszystko oryginalnie i pięknie za takie same pieniądze co normalne wesele.

http://www.agnesbi.com/band.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.