Facebook Google+ Twitter

W mundialu Bonarki zwyciężyli wszyscy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-06-23 15:23

W minioną niedzielę zakończył się piłkarski turniej „Młode lwy” organizowany przez Bonarkę oraz RKS Garbarnia. Zagrało w nim blisko 100 piłkarzy marzących o sławie na zawodowych boiskach. I co ważne – każdy z nich okazał się zwycięzcą.

Stanęli bowiem do rywalizacji z rówieśnikami i dawali z siebie wszystko aż do ostatniego gwizdka sędziego. Udowodnili, że już w tym wieku można stawiać sobie ambitne cele i wytrwale do nich dążyć, z respektem odnosząc się do swych rywali. Pokazali również, jak dbać o swe zdrowie i że warto już od najmłodszych lata stawiać na sport. Zwycięzcami byli również kibice, którzy zarówno podczas kwalifikacji (14-15 czerwca), jak i w trakcie finałów (21-22 czerwca) przyglądali się zmaganiom na boisku. Byli świadkami niezwykłych pojedynków i udzieliły się im piłkarskie emocje. Rodzice dopingujący swe dzieci oraz klienci stworzyli radosną atmosferę, wypełnioną okrzykami zachwytu, gorącymi oklaskami lub jękami zawodu po niewykorzystanej stuprocentowej sytuacji. Wśród kibiców znalazł się również sam Jerzy Dudek, który przekazał swym następcom kilka cennych rad oraz chętnie pozował do zdjęć i rozdawał autografy.
Udział w stworzeniu nastroju piłkarskiego pikniku miała również Siemacha Spot Bonarka, której wychowankowie na niedzielę przygotowali bogaty program artystycznych zajęć: były występy solowe, wokalne popisy oraz warsztaty cyrkowe i kaligraficzne.
Każdy z młodych piłkarzy otrzymał unikalną koszulkę z podgórskiej serii, przygotowaną specjalnie na okoliczność mundialu oraz pamiątkowy dyplom. Dla zwycięskich drużyn – trzech najlepszych z rocznika 2003 oraz 200 – cenne nagrody ufundował znajdujący się w Bonarce sklep Martes Sport.
Patronat medialny nad wydarzeniem sprawowało Radio KRK FM oraz Dziennik Polski.
(Przemysław Zieliński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.