Facebook Google+ Twitter

W Nądni pod Zbąszyniem panie już świętują

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, panowie ze Stowarzyszenia Rozwoju i Promocji Wsi w Nądni zaprosili wszystkie mieszkanki wsi na uroczyste spotkanie, które odbyło się w sali wiejskiej. W Nądni pod Zbąszyniem panie już świętują.

Dla wszystkich pań kwiaty i życzenia!

Panie już świętują / Fot. Mateusz Basiński1 marca 2014 r. okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, panowie ze Stowarzyszenia Rozwoju i Promocji Wsi w Nądni zaprosili wszystkie mieszkanki wsi na uroczyste spotkanie, które odbyło się w sali wiejskiej.


Burmistrz Zbąszynia składa paniom życzenia. / Fot. Mateusz BasińskiPrzybyłym na spotkanie paniom życzenia złożyli Burmistrz Zbąszynia – Tomasz Kurasiński, Prezes Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka Obra - Warta – Bernard Dorożała, Radny gminy Zbąszyń – Hubert Krawczyk oraz Prezes Stowarzyszenia Rozwoju i Promocji Wsi Nądnia – Sławomir Przybyła.


W Nądni pod Zbąszyniem panie już świętują. / Fot. Mateusz BasińskiDla licznie zgromadzonych pań przygotowany został poczęstunek, kwiaty oraz program artystyczny. Na scenie wystąpili uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nądni a także zbąszyński zespół z repertuarem piosenek Agnieszki Osieckiej.

Organizatorem Dnia Kobiet w Nądni były Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Wsi Nądnia, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Obra-Warta oraz gmina Zbąszyń.

Dzień Kobiet jest sympatycznym gestem i chwilą do zastanowienia się, że należy nam się więcej uwagi, troski, szacunku (Urszula Dudziak)

Tekst, foto - Mateusz Basiński Referat Ogólnoadministracyjny i Promocji
Urząd Miejski w Zbąszyniu
ul. Por. Żwirki 1, 64-360 Zbąszyń
Tel. 68 3866009 wew.320

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Pani Doroto, a już myślałem, że to Pani tekst. Trzeba było na podstawie tej informacji prasowej stworzyć własnego newsa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.