Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20296 miejsce

W Nądni pod Zbąszyniem panie już świętują

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, panowie ze Stowarzyszenia Rozwoju i Promocji Wsi w Nądni zaprosili wszystkie mieszkanki wsi na uroczyste spotkanie, które odbyło się w sali wiejskiej. W Nądni pod Zbąszyniem panie już świętują.

Dla wszystkich pań kwiaty i życzenia!

Panie już świętują / Fot. Mateusz Basiński1 marca 2014 r. okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, panowie ze Stowarzyszenia Rozwoju i Promocji Wsi w Nądni zaprosili wszystkie mieszkanki wsi na uroczyste spotkanie, które odbyło się w sali wiejskiej.


Burmistrz Zbąszynia składa paniom życzenia. / Fot. Mateusz BasińskiPrzybyłym na spotkanie paniom życzenia złożyli Burmistrz Zbąszynia – Tomasz Kurasiński, Prezes Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka Obra - Warta – Bernard Dorożała, Radny gminy Zbąszyń – Hubert Krawczyk oraz Prezes Stowarzyszenia Rozwoju i Promocji Wsi Nądnia – Sławomir Przybyła.


W Nądni pod Zbąszyniem panie już świętują. / Fot. Mateusz BasińskiDla licznie zgromadzonych pań przygotowany został poczęstunek, kwiaty oraz program artystyczny. Na scenie wystąpili uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nądni a także zbąszyński zespół z repertuarem piosenek Agnieszki Osieckiej.

Organizatorem Dnia Kobiet w Nądni były Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Wsi Nądnia, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Obra-Warta oraz gmina Zbąszyń.

Dzień Kobiet jest sympatycznym gestem i chwilą do zastanowienia się, że należy nam się więcej uwagi, troski, szacunku (Urszula Dudziak)

Tekst, foto - Mateusz Basiński Referat Ogólnoadministracyjny i Promocji
Urząd Miejski w Zbąszyniu
ul. Por. Żwirki 1, 64-360 Zbąszyń
Tel. 68 3866009 wew.320

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Pani Doroto, a już myślałem, że to Pani tekst. Trzeba było na podstawie tej informacji prasowej stworzyć własnego newsa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.