Facebook Google+ Twitter

W najbliższą sobotę Zlot Fanów U2 w Poznaniu!

Już w najbliższą sobotę 12 września odbędzie się XV Zlot Fanów U2. Główna część zlotu będzie miała miejsce na terenie Kina Letniego Malta Ski.

Zlot rozpocznie się o 17:00 w Kinie Rialto przedpremierowym pokazem filmu "It Might Get Loud - Będzie Głośno". W filmowej produkcji zobaczymy wspaniałych gitarzystów: The Edge'a (U2), Jimmy Page'a (Led Zeppelin) i Jack'a White (White Stripes). Wstęp na dokument o gitarze elektrycznej będzie niestety płatny (15zł). Jednakże wydaje się, że filmu zdobywcy Oscara, Davisa Guggenheima („Niewygodna prawda”) prezentującego osobiste relacje przedstawicieli trzech pokoleń wirtuozów gitary elektronicznej, nie wolno ominąć. Poniżej znajduje się trailer filmu:

Po seansie w Kinie Rialto od godziny 19 na poznańskiej Malcie odbędzie się (tym razem już bezpłatny) zlot fanów U2 z prawdziwego zdarzenia. Muzyka na żywo i projekcje DVD z koncertów zespołu to tylko niektóre atrakcje. Wystąpi poznański zespół Underground Fly najpierw promując własną płytę „Between Fiction And Reality”, później hołubiąc irlandzki zespół granym koncertem złożonym z najlepszych utworów z dyskografii U2.

Nad Maltą dla fanów U2 zorganizowany zostanie parking. Specjalny bilet (koszt 10zł) można już teraz wydrukować (bilet parkingowy) by później wręczając go parkingowemu uiścić stosowną opłatę i sprawnie wjechać na miejsce parkingowe.

Strona internetowa zlotu: kliknijWybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.