Facebook Google+ Twitter

W najbliższy weekend Zamość eksploduje... rockiem

"Eksplozja" to przegląd rockowych zespołów młodzieżowych, który odbędzie się 11 i 12 lutego w zamojskim ZDK. Tegoroczny, ósmy już przegląd, odbywa się w zmienionej, bo konkursowej formule. Laureat wystąpi 18 lutego w Birmingham na festiwalu "Polish Rock Live". Współorganizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Wszystko Gra, a gwiazdą przeglądu będzie "Popkultura".

Eksplozja 2011 / Fot. Tadeusz KowalskiW sobotę 11 lutego o godz. 17, w Zamojskim Domu Kultury siedem zespołów wystartuje do walki o wyjazd na koncert w Birmingham. Są to: Diary of Sorrow, Exul, Radiofonia, Razem Czy Osobno, Rust Factory, Seaside oraz Shame Yourself. Poza konkursem wystąpią też: Fatal Convention, Suspended i Syn Kowala.

Kolejność w prezentacji zespołów będzie losowana, a każdy zagra ok. półgodzinny program. Laureatów wyłoni 4-osobowe jury w składzie: manager Popkultury Jacek Sylwin, redaktor portalu ZamośćOnline.pl Waldemar Brzyski, prodziekan Wydziału Fizjoterapii i Pedagogiki Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji (oraz muzyk) dr Janusz Skwarek oraz prezes Stowarzyszenia Wszystko Gra Mateusz Szulakiewicz. Piąty głos będzie głosem publiczności.

Eksplozja 2011 / Fot. Tadeusz KowalskiLaureat pierwszej nagrody wystąpi 18 lutego w Birmingham na drugiej edycji festiwalu "Polish Rock Live". Zdobywca drugiego miejsca zagra na imprezie Wszystko Gra w Zamościu, w lipcu br., a zdobywca nagrody publiczności wystąpi podczas drugiego dnia Eksplozji.

Ogłoszenie wyników konkursu oraz występ gwiazdy wieczoru - Popkultury nastąpi w niedzielę 12 lutego o 17. Popkultura to młody, warszawski zespół, mający za sobą udane występy m.in. na Open'erze i Coke Live. Więcej informacji o zespołach i konkursie można uzyskać na stronie:

wszystkogra.org/eksplozja

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.