Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17855 miejsce

W najbliższych dniach czeka nas ochłodzenie i opady śniegu (wideo)

W czwartek możemy spodziewać się temperatury poniżej zera. W piątek i sobotę termometry pokażą od - 3 stopni na Pomorzu Zachodnim do - 12 na Suwalszczyźnie.

 / Fot. X-newsNad Polskę z północy docierają chłodne masy powietrza, w związku z czym w nocy robi się ślisko. We wtorek (12.01) na północy i w centrum kraju można spodziewać się opadów śniegu, zaś na południu deszczu ze śniegiem, co ograniczy widzialność. W najcieplejszym momencie dnia temperatura wyniesie od -1 stopnia w Suwałkach do 5 w Rzeszowie. Wiatr słaby i umiarkowany z zachodu. Ciśnienie spada, więc warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

W środę (13.01) termometry wskażą od -2 stopni na Suwalszczyźnie do 3 na Podkarpaciu. W północnej i centralnej części Polski wystąpią opady śniegu, a na południu śniegu z deszczem.

Nieco pogodniej w centrum i na zachodzie kraju będzie w czwartek (14.01). Słupki rtęci sięgną od -5 stopni w Suwałkach do -1 na Śląsku.

W piątek (15.01) rozpogodzenia w północno-wschodniej części kraju, natomiast w pozostałych regionach Polski będzie się chmurzyć i padać śnieg. Napłyną też zimne masy powietrza z północy. Najniższa temperatura wyniesie -8 stopni w Suwałkach, a najwyższa to 0 stopni na Śląsku.

Dwucyfrowy mróz w ciągu dnia wystąpi w sobotę (16.01) w Suwałkach. Będzie tam -12 stopni. Najcieplej, -3, jest spodziewane na Pomorzu. Polska wschodnia i centralna z chmurami i opadami śniegu. Rozpogodzenia możliwe tylko na zachodzie.

TVN Meteo Active/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.