Facebook Google+ Twitter

W niedzielę - Pierwsza Parada Labradorów

21 czerwca, ulicami wokół Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie przejdzie I Parada Labradorów, organizowana w ramach programu "Pomóżmy razem".

 / Fot. Paradalabradorow.plOrganizatorzy chcą w ten sposób zwrócić uwagę społeczeństwa na zaangażowanie psów tej rasy w życie osób potrzebujących. Parada Labradorów jest też okazją, aby wspólnie z mieszkańcami Warszawy wesprzeć organizacje, które szkolą psy pomagające.

Do udziału w paradzie organizatorzy zapraszają wszystkich właścicieli, miłośników i opiekunów labradorów, którzy chcieliby pomóc organizacjom szkolącym psy do zadań specjalnych. Aby je wesprzeć, wystarczy przyjść ze swoim psem przed Pałac Kultury i Nauki, kupić pakiet startowy za 5 zł i wziąć udział w marszu ulicami Warszawy. Za 5 zł przekazane od uczestnika Parady Labradorów, sponsor akcji przekaże 15 zł na cele fundacji szkolących psy pomagające.

I Parada Labradorów ruszy spod Pałacu Kultury i Nauki i przejdzie chodnikami przy ul. Świętokrzyskiej, Marszałkowskiej, Al. Jerozolimskich i Emilii Plater, aby wrócić na miejsce startu, gdzie na uczestników będą czekały pokazy psów asystujących i psów ratowniczych oraz konkursy i zabawy dla dzieci. Wszyscy zainteresowani pracą psów pomagających będą mogli porozmawiać z przedstawicielami fundacji. Do dyspozycji uczestników wydarzenia będzie także lekarz weterynarii, który udzieli bezpłatnych porad dotyczących zdrowia czworonogów. Imprezę poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop, a gościem specjalnym będzie zaangażowana w program "Pomóżmy razem" Katarzyna Dowbor.

Patronat honorowy nad I Paradą Labradorów objęła Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy oraz Polski Związek Kynologiczny.

Data i miejsce: 21 czerwca, Warszawa, PKiN od strony ul. Świętokrzyskiej, rejestracja uczestników od godz. 10. Start Parady - godzina 11.

Źródło: Labrador.pl i paradalabradorow.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Zapraszam link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Liczę na fotorelację!
A labradory zasługują na uwagę, może też z okazji jakiś artykuł o poczynaniach i możliwościach psów tej rasy? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ważna informacja. Moi sąsiedzi maja śliczną labradorkę - jest bardzo przyjazna, miła i piękna. Pomyślałam, że jednak te psy nałykają się śródmiejskiego powietrza ze spalinami, ale one przecież także chodzą z ludźmi po ulicach. Życzę powodzenia świetnej akcji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.