Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

33015 miejsce

W Nowej Soli gwiazdy spadają z Ameryki

Za nami kolejne święto miasta - Dni Solan. Atrakcji jak zwykle było sporo. Oprócz odsłonięcia Solusia - największego na świecie krasnala, było odsłonięcie kolejnych gwiazd. Nowosolanie mieli przyjemność oglądać w Alei Gwiazd na żywo aktorkę Magdalenę Różczkę, wynalazcę Janusza Liberkowskiego oraz gwiazdę muzyczną Benedykta "Beno” Otrębę z zespołu Dżem.

Gwiazda Magdaleny Różczki. / Fot. Jola PaczkowskaChwila dla łowców zdjęć z gwiazdą. / Fot. Jola PaczkowskaW ubiegłym roku pisałam, że w Alei Gwiazd nowosolskich odsłonięcia dokonali: Grzegorz Markowski, Józef Młynarczyk i Krzysztof Kiliański.

W tym roku na święto miasta z Krzemowej Doliny w Kalifornii przyleciał wynalazca Janusz Liberkowski, nowosolanin, którego bliżej przedstawiać chyba nie trzeba, a o spotkaniu z którym pisałam w ubiegłym roku. Przybyła też nowosolanka - aktorka Magdalena Różczka, która ujęła wszystkich swoją skromnością i niegasnącym uśmiechem, która przyznała, że swoją przygodę z aktorstwem zaczynała w TAQ u Edwarda Gramonta

Gwiazda Janusza Liberkowskiego. / Fot. Jola PaczkowskaWynalazca Janusz Liberkowski wita swoją dawną znajomą. / Fot. Jola PaczkowskaNa początku nowosolanie byli nieco onieśmieleni obecnością tak znakomitych gości, ale zachęceni pełną gotowością gwiazd do pozowania do zdjęć, składania autografów, korzystali z chwili. Znajoma sprzed wielu lat przywołała do siebie Janusza Liberkowskiego, który serdecznie ucieszył się na jej widok. Komu udało się sfotografować z Magdaleną Różczką, też nie krył szczęścia. Dawno nie widziałam też tak uśmiechniętego prezydenta miasta, Wadima Tyszkiewicza, gdy gwiazdę odsłaniał Benedykt "Beno” Otręba.

Kto nie mógł przybyć tego wieczora, mosiężne odciski dłoni gwiazd będzie mógł oglądać od tej pory na odrzańskim bulwarze.

Gwiazda Benedykta Otręby. / Fot. Jola PaczkowskaPrzedstawiciel gwiazdy wieczoru - Dżemu - basista Benedykt Otręba.  / Fot. Jola PaczkowskaNa zakończenie wieczoru wystąpiła, a jakże, legendarna grupa Dżem, a wraz z nią oczywiście basista Benedykt "Beno” Otręba. Bardzo licznie przybyli nowosolanie zostali uraczeni kultowymi utworami. To było udane święto!

Ciekawe, skąd przybędą gwiazdy w przyszłym roku?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dobra relacja Jolu:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.