Facebook Google+ Twitter

W obozie Anti Tank Nun wrze!

W obozie Anti Tank Nun dosłownie wrze! Trasa, wspólne koncerty z Flapjack oraz specjalnie przygotowane show z pirotechniką – takie atrakcje czekają fanów Przeciwpancernej Zakonnicy w nadchodzących tygodniach.

 / Fot. Adam Jędrysik/Materiały prasoweMuzycy popularnej metalowej grupy Anti Tank Nun, na której czele stoi Titus z Acid Drinkers, a na gitarze wymiata 15- letni Iggy Gwadera, od początku września koncertują w polskich miastach. Przyszły weekend zapowiada się jednak wyjątkowo! Klub Rampa w Goleniowie wybrano do specjalnego pokazu pirotechnicznego – takiego koncertu, jak zapowiadają muzycy – jeszcze w historii Anti Tank Nun nie było! Cale wydarzenie zostanie zarejestrowane i być może jego fragmenty zostaną wykorzystane w najnowszym teledysku zespołu. Serdecznie zatem zapraszamy już 28 września do klubu Rampa w Goleniowie.

W październiku muzycy przygotowali także wspólną trasę z zespołem Flapjack. Okazję do zobaczenia tych dwóch grup na jednej scenie będą mieli fani z Zielonej Góry, Wrocławia, Częstochowy, Krosna i Krakowa. Gorąco polecamy!

Przypomnijmy, ostatnia płyta Anti Tank Nun „Fire Follow Me” miała swoją premierę 13 maja tego roku. Zespół pokazał się na tym krążku w nieco innej, lecz wcale nie lżejszej odsłonie, zyskując tym samym kolejne rzesze fanów. Płyta została genialnie przyjęta, a posłuchać jej na żywo będzie można:

28.09 - Goleniów „Rampa”
4.10 – Zielona Góra „4 Róże dla Lucienne” (z Flapjack)
5.10 – Poznań „U Bazyla” (support J.D. Overdrive)
6.10- Wrocław „Alibi” (z Flapjack)
11.10 – Częstochowa „Galeria Teatr From Poland” (z Flapjack)
12.10 – Krosno „Rock Klub Iron” (z Flapjack)
13.10 – Kraków „Lizard King” (z Flapjack)

Możemy już zdradzić, że w planach jest kolejny krążek Anti Tank Nun, muzycy powoli robią przymiarki do nowej płyty, jak poinformowali - stawiają na klasyczny heavy metal, a za warstwę kompozycyjną odpowiedzialni będą tym razem Titus i Iggy. Z początkiem nowego roku światło dzienne ujrzy także nowy projekt z udziałem Iggiego Gwadery, do współpracy zaproszono tam międzynarodowe sławy hard rocka i metalu. Już wkrótce poinformujemy o szczegółach!

Skład zespołu:

Tomasz "Titus" Pukacki – wokal, gitara basowa
Igor "Iggy" Gwadera – gitara prowadząca
Adam "Adi" Bielczuk – gitara rytmiczna
Bogumił "Mr. Bo" Krakowski – perkusja

Anti Tank Nun w sieci:
http://antitanknun.com
https://www.facebook.com/pages/Anti-Tank-Nun/237376226327085

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.