Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9097 miejsce

W obronie burek na basenie i wolności słowa

Jeśli dzisiaj zdelegalizujemy burki, jutro zdelegalizujemy Biblię, a pojutrze wprowadzimy cenzurę.

Kobieta w burce na basenie. / Fot. Anonimowy.W obecnej Europie, którą budowaliśmy przez stulecia wolność słowa, wyznania i poglądów jest jednym z podstawowych praw. Dlatego nie możemy zakazywać ubierania się lub mówienia w jakikolwiek sposób. Dopóki nie szkodzi on komukolwiek innemu.

W parku wodnym w Koszalinie pewna kobieta weszła do wody w burce. Oczywiście (jak po obecnym stanie polskiej polityki można było się spodziewać) w internecie wylała się na nią fala hejtu. Tą zwykła kobietę, która nikomu nic nigdy nie zrobiła zwyzywano od muzułmańskich świń (a to ironia), brudasów, ciapatych, oraz zwyczajnych, standardowych: chujów, kurew i innych takich.

Niektórzy zaczeli ją bronić, że do wody weszła ona nie w burce, a w burkini, czyli muzułmańskim stroju kąpielowym i nie zrobiła tym samym nic złego ani nie złamała żadnych zasad.

Też uważam, że ta kobieta nie zrobiła nic złego, ani nie złamała żadnych zasad jednak gówno mnie obchodzi czy weszła ona do wody w burce, burkini czy czymkolwiek o ile jest to czyste. W świecie i w Europie w której ja chcę żyć panuję wolność słowa, religia oraz dość duża swoboda działania. Na szczęście jesteśmy dalecy od reżimów politycznych i zakazywania obywatelom ubierania się w dany sposób czy wyznawania religii. Na szczęście.

Jeśli dzisiaj zaczniemy delegalizować pewne religie, to jutro zdelegalizujemy wszystkie. Jeśli dzisiaj zabronimy mówić pewnych słów, to jutro będziemy mieć pełną cenzurę. Jako dziennikarz zrobię wszystko by do tego nie dopuścić. Jako dziennikarz, pisarz i felietonista będę walczyć z cenzurą oraz ze wszystkimi, którzy chcą ograniczać swobodę wypowiedzi czy działania. Europa przeszła długą drogę, żeby osiągnąć ten poziom tolerancji oraz swobody, który jest dzisiaj. Proszę nie zniszczmy tego, gdyż dzięki temu odnieśliśmy także sukces gospodarczy. Ciężko jest żyć i być szczęśliwym w reżimie.

Oczywiście - hejt w internecie będzie zawsze i na wszystko, jednak problem zaczyna się gdy anonimowi hejterzy zaczynają wpływać na opinie zwykłych ludzi.

Żyj i daj żyć innym - weźmy to sobie do serc.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

No to tyle w temacie cenzury ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie pozwolimy zabrać naszego sukcesu gospodarczego. Wrogą dłoń, która sięgnie po niego bez skrupułów odrąbiemy !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.