Facebook Google+ Twitter

W obronie krzyża - tłum przed Pałacem Prezydenckim

Tłum śpiewem i modlitwą bronił krzyża pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie.

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Za barierkami ustawiono nowe krzyże fot. Robert Danieluk
Za barierkami ustawiono nowe krzyże fot. Robert Danieluk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (51):

Sortuj komentarze:

danuta napolska
  • danuta napolska
  • 18.11.2010 12:34

Bez Boga ani do proga!Gdy wszelkiedzialania ludzi sa odniesione do woli Boga-i Syna jezusa Crystusa, ktory swa meka zbawil nas od mocy szatana- to nie bedzie na swiecie zla.Znikn\a imperia zla.A szatan bolszewizmu wydal wojne Krzyzowi juz w Niedziele Zmartwychwstania 20 wiekow temu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
weronika
  • weronika
  • 20.10.2010 17:10

krzyż zwycięża

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobre zdjęcia Robercie, wielki plus za bycie naprawdę blisko ludzi. A jak mawiał Cappa - jeśli twoje zdjęcia nie są dostatecznie dobre, oznacza to, że nie byłeś dostatecznie blisko ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

a dzis zadymy juz nie ma ? mysle ze ci ludzie to zalamani sa ze pal nie bylo, zginac za wiare to prosto do nieba ! (ja wole ta wersje z tymi dziewicami jeszcze :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

fotorelacja po prostu świetna :) Postawa ludzi biorących udział w tej farsie - żenująca. "Alleluja i do przodu" - jak mawia ojciec inkwizytor.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Robercie naucz mnie tak robić zdjęcia jak Ty. Proszę bądź moim nauczycielem. Nie będę się wypowiadał na temat krzyża który tam stoi bo mamy jeszcze chwalić Boga i Partię demokrację. Dziś pokazaliśmy w Polsce jak bardzo potrafimy medialnie rozpętać burzę w szklance wody. Krzyż postawili harcerze i w dobroci serca i pod wpływem emocji popełnili troszkę gafę. Nasz kraj to prawie sami katolicy ale tu widzę nie katolicyzm a fanatyzm i to tan najgorszy bo skrajny którego tak bardzo się boimy. Zdjęcia na 5+ nawet na 6. Są perfekcyjne może troszkę za grzeczne ale cóż zawsze liczymy że jak gdzieś jest zadymka to szabelka w dłoń i hajda na Wiedeń a tu proszę. Widzę tylko że najgłośniej krzyczy elektorat ojca dyrektora. Cóż zobaczymy jak to się rozwinie dalej. 10 wszyscy nam współczuli nagłówki gazet donosiły Polacy jesteśmy z wami. Na każdym kanale leciała transmisja ze Smoleńska dziś wszyscy się z nas śmieją bo pokazujemy że symbolika która kiedyś łączyła dziś niestety dzieli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na miejscu przed palcem prezydenckim nikt nie zginał.Dlatego uważam,ze stawianie krzyża tylko dlatego ze Polscy mieli tydzień zadumy i jedności w żałobie narodowej to lekka przesada.Kaczor po raz kolejny przewrócił milionem ludzi w Polsce w głowie.Postawić pomnik ku pamięci jak najbardziej, jestem za tylko w innym miejscu. Brak slow.
Pozdrawiam serdecznie
Zdjęcia na *5

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może pora przestać zasłaniać się imieniem Boga w naszych bardzo ludzkich rozgrywkach.
Skoro mowa o Hitlerze, to niemieccy żołnierze podczas drugiej wojny światowej też mieli na klamrach u pasów napis "Gott mit uns", co im nie przeszkadzało mordować - również duchownych. (Chyba nie muszę przypominać, że m.in. księża byli pasażerami pierwszych pociągów do Auschwitz.)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobre zdjęcia. Wyszukane, niebanalne, zróżnicowane, uchwycone w odpowiedniej chwili kadry, tworzą ciekawą fotorelację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdybym się stawiał, to bym był przed pałacem. Daleko nie mam. Tylko po co? Z nimi inaczej niż przymusem się nie da, a od tego są odpowiednie służby. Dziś zabrakło woli politycznej, bo nie mógł zadecydować jakiś tam nadszyszkownik straży wiejskiej dowodzący akcją utrzymania linii demarkacyjnej. Decydowali Tusk i Komorowski.

Swoją drogą, gdyby nie było tam żadnej kamery telewizyjnej, to sprawa już dawno byłaby załatwiona.

Współczuję i modlę się codziennie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.