Facebook Google+ Twitter

"W Och-Teatrze życia" - spotkanie z Marią Seweryn

W sobotę 2 marca br. o godz. 13 w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie odbędzie się spotkanie otwarte, pt. „W Och-Teatrze życia”. Główną bohaterką spotkania będzie aktorka teatralna i filmowa, reżyserka - Maria Seweryn.

 / Fot. fot. Robert JaworskiPodczas spotkania Maria Seweryn, podzieli się doświadczeniami na temat rozwoju swojej kariery zawodowej oraz opowie o wyborach życiowych i artystycznych. Będzie to doskonała okazja, aby dowiedzieć się skąd Maria Seweryn czerpie inspiracje dla swojej twórczości i czy to, co robi, przynosi jej satysfakcję. Aktorka zdradzi tajemnicę, w której z życiowych ról czuje się najlepiej, a w jakiej chciałaby jeszcze zagrać. Udzieli kilku cennych wskazówek, jak według niej można opanować sztukę życia.

Maria Seweryn występowała na deskach wielu teatrów warszawskich m.in. w Teatrze Rozmaitości, Teatrze Rampa, Teatrze Współczesnym, Teatrze Polskim, Teatrze Polonia, Och-Teatrze. Na swoim koncie ma spory dorobek filmowy, zadebiutowała jako 4-latka w filmie „Dyrygent”, potem zagrała m.in. w „Kolejności uczuć”, „Matce swojej matki”. W filmie „Pół serio” z 2000 r. wcieliła się w 3 role. Od 2010 r. jest dyrektorką Och-Teatru, w którym zadebiutowała jako reżyser teatralny realizując spektakl „Zaświaty, czyli czy pies ma duszę”. Jest laureatką wielu nagród i wyróżnień za osiągnięcia artystyczne, a także członkiem zarządu Fundacji Krystyny Jandy na Rzecz Kultury.

Jest to kolejne spotkanie w ramach cyklu wykładów otwartych z ciekawymi osobami ze świata nauki, kultury, polityki i biznesu pt. „Szukając swojej drogi rozwoju” organizowanego przez ośrodek szkoleniowy Przestrzeń Rozwoju WSP TWP. „W Och-Teatrze życia” to pierwszy z 20 wykładów otwartych realizowanych w ramach obchodów XX-lecia Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie. Do końca 2013 roku na wszystkich Wydziałach Uczelni odbędą się kolejne spotkania z cyklu.

Celem organizowanej inicjatywy jest inspirowanie i stymulacja do rozwoju zawodowego i osobistego, do odważnych decyzji, poszerzania swoich horyzontów i pracy nad własnym potencjałem. Zaproszeni goście – osoby znane, o ugruntowanej pozycji zawodowej, które wykonują swój zawód z pasją oraz trenerzy z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego podzielą się swoimi doświadczeniami, powiedzą o swoich wyborach życiowych i towarzyszących im trudnościach. Przekażą również wskazówki jaką drogę wybrać aby dotrzeć do celu, czyli spełnienia zawodowego. W projekcie udział wzięli już m.in. Renata Arendt-Dziurdzikowska, Katarzyna Montgomery, Henryka Krzywonos, Beata Pawlikowska, Dorota Wellman. Dotychczasowe spotkania wzbudziły ogromne zainteresowanie uczestników, a liczne dyskusje i pytania zamieniły wykład w aktywne i inspirujące wydarzenie.

Spotkania są skierowane szczególnie do osób, które chcą rozwijać się zawodowo, zmienić swój zawód, które dopiero znajdują się na etapie wyboru zawodu oraz do doradców zawodowych i coachów. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa na adres: przestrzenrozwoju@wsptwp.eu, w tytule maila należy wpisać Maria Seweryn.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.