Facebook Google+ Twitter

W oczekiwaniu na nową książkę Dana Browna

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-02-23 11:01

"Zaginiony symbol" - kolejna powieść Dana Browna opisująca przygody profesora Langdona - od początku wzbudza równie wielkie emocje i kontrowersje jak "Anioły i demony" oraz "Kod Leonarda da Vinci". Dom Wydawniczy Rebis przygotował dla miłośników twórczości tego autora specjalną publikację pt. "Odczytując Zaginiony symbol” autorstwa Simona Coxa. Książka trafi do księgarń 24 lutego br.

 / Fot. RebisSimon Cox przygląda się z bliska tajemniczym i frapującym zjawiskom, które pojawiają się na kartach tej powieści, by rozwinąć czasem tylko lekko zarysowane zagadnienia, wyjaśnić ich znaczenie i zarysować prawdziwą historię.

Ułożone alfabetycznie w formie obszernych haseł pojawiają się tu m.in. intrygujące bractwa, jak masoni, różokrzyżowcy i shrinersi, interesujące historyczne postaci, jak Francis Bacon, Beniamin Franklin, Jerzy Waszyngton, a oprócz tego tajemnicze symbole, kwadraty magiczne, sekrety wiedzy starożytnych i przepowiednie końca świata. Wszystko to sprawia, że tę książkę czyta się z takim samym zainteresowaniem jak powieści Dana Browna.

Simon Cox jest historykiem, pasjonatem badań nad okultyzmem, teoriami spiskowymi i tajnymi stowarzyszeniami. W Polsce ukazały się jego dwie bestsellerowi książki odnoszące się do powieści Browna: "Anioły i demony. Fakty i fikcja" oraz "Złamany kod Leonarda da Vinci".

Rebis

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.