Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17063 miejsce

W OKIP wydano teledysk ReV Revenge 'To nie koniec' dla Siódmiaka

W Ogólnopolskim Klastrze Innowacyjnych Przedsiębiorstw został wyprodukowany teledysk do utworu zespołu ReV Revenge z Nowego Sącza "To nie koniec", dedykowany kończącemu karierę szczypiorniście Arturowi Siódmiakowi.

W Klastrze OKIP wydano teledysk ReV Revenge 'To nie koniec' dla Artura Siódmiaka / Fot. archiwum Menu GroupZespół rockowy ReV Revenge z Nowego Sącza nagrał przepiękną piosenkę "To nie koniec" specjalnie dla Artura Siódmiaka, obrotowego Reprezentacji Polski w piłce ręcznej, jednego z najlepszych szczypiornistów w historii tego sportu w Polsce.

W Klastrze OKIP wydano teledysk ReV Revenge 'To nie koniec' dla Artura Siódmiaka / Fot. archiwum Menu GroupW Ogólnopolskim Klastrze Innowacyjnych Przedsiębiorstw został stworzony teledysk do tego utworu. Nad jego powstaniem pracowały firmy i podmioty zrzeszone i osoby działające w Klastrze. Produkcją teledysku zajęła się agencja promotorska Menu Group, której CEO jest Prezes OKIP Bogdan Węgrzynek, a realizacją Exodus Group, firma V-ce Prezes OKIP Agnieszki Frysiak. Bogdan Węgrzynek jest jednocześnie promotorem projektu. W Klastrze OKIP wydano teledysk ReV Revenge 'To nie koniec' dla Artura Siódmiaka / Fot. archiwum Menu GroupManger zespołu ReV Revenge to Małgorzata Ligas, Project Manager oraz Koordynator Regionalny OKIP. Bohater projektu Artur Siódmiak wraz ze swoją Akademią Piłki Ręcznej także należy do Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw.

W Klastrze OKIP wydano teledysk ReV Revenge 'To nie koniec' dla Artura Siódmiaka / Fot. archiwum Menu GroupPremiera teledysku ReV Revenge "To nie koniec" odbyła się 25 listopada 2013 r. Odebrany on został niezwykle pozytywnie i uznany jako bardzo udaną, wręcz perfekcyjne zrealizowaną produkcję. Teledysk kręcono w dwóch miastach - była to Hala Sportowa w Nowym Sączu i Hala Sportowa Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Sam utwór nagrano w Studio Nagrań Steel Studio w Starym Sączu. W Klastrze OKIP wydano teledysk ReV Revenge 'To nie koniec' dla Artura Siódmiaka / Fot. archiwum Menu GroupPomysł na teledysk spotkał się z ogromnym uznaniem. Według ocen konwencja teledysku idealnie oddaje klimat utworu i doskonale prezentuje występujących w teledysku bohatera utworu Artura Siódmiaka i zespół. Obecnie utwór stał się prawdziwy hitem, a sam teledysk z dnia na dzień notuje ogromne wzrosty oglądalności w Internecie.

W Klastrze OKIP wydano teledysk ReV Revenge 'To nie koniec' dla Artura Siódmiaka / Fot. archiwum Menu GroupZespół ReV Revenge swój utwór "To nie koniec" napisany specjalnie dla szczypiornisty Artura Siódmiaka z okazji jego oficjalnego zakończenia kariery, zagra na żywo przed publicznością przybyłą na pożegnalny mecz podczas gali piłki ręcznej PGNiG Super Mecz Polska vs Reszta Świata w Ergo Arenie w dniu 15 grudnia 2013 r. Kampanią promocyjną tego wielkiego wydarzenia w Gdańsku zajmuje się agencja Menu Group i Exodus Group.

Więcej o PGNiG Super Mecz Polska vs Reszta Świata i Arturze Siódmiaku:
www.artursiodmiak.pl i www.pojedynekmistrzow.pl


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.