Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19899 miejsce

W Oławie 13 maja za darmoprzebadają samochody ProfiAuto PitStop

  • MProf MP
  • Data dodania: 2017-05-12 11:40

Na wiosnę warto wykonać kontrolny przegląd samochodu. Teraz można to zrobić bezpłatnie podczas ProfiAuto PitStop w Oławie.

 / Fot. PitstopNa wiosnę warto wykonać kontrolny przegląd samochodu. Teraz można to zrobić bezpłatnie podczas ProfiAuto PitStop. Na kierowców, którzy przyjadą w sobotę, 13 maja w godzinach 10-16 w na parking przy sklepie Majster (ul. Kutrowskiego 68) czekać będą specjaliści z ProfiAuto i Sapol - lokalnego dystrybutora części samochodowych. Poddadzą oni badaniu technicznemu elementy wpływające na bezpieczeństwo, ekonomikę i komfort jazdy.

Co mają wspólnego mają ze sobą żarówki, zbiornik płynów, bieżnik i akumulator? Wszystkie te elementy wpływają na bezpieczną jazdę autem. Zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim warto dokładnie się im przyjrzeć, by przygotować samochód do dłuższych podróży. Dlatego podczas ProfiAuto PitStop diagności rozpoczną przegląd od części najbardziej narażonych na eksploatację. Sprawdzą poziom i jakość płynów, stan ogumienia, prawidłowe ustawienie świateł czy układ zawieszenia. Kierowcy nie tylko dowiedzą się, jaki jest aktualny stan techniczny ich pojazdu, ale w przypadku wykrycia dodatkowych nieprawidłowości będą mogli skorzystać z kompleksowego bezpłatnego przeglądu na pobliskiej stacji diagnostycznej.


- Jako partner marki ProfiAuto mamy okazję już po raz trzeci być organizatorem PitStopu. Dopisująca frekwencja i zainteresowanie poprzednimi edycjami pokazują, że istnieje duże zapotrzebowanie na akcje, w której kierowcy mogą szybko i bezstresowo sprawdzić swój samochód. Współpracując na co dzień z warsztatami i stacjami diagnostycznymi,, wiemy że dodatkowe przeglądy traktowane są często jedynie jako przykry obowiązek wynikający z przepisów prawa. Biorąc udział w akcji chcemy uświadomić użytkowników samochodów, że sprawny układ jezdny to wyższy komfort jazdy. Mając świadomość, że w pojeździe wszystko działa, jak należy możemy skupić uwagę na bezpiecznym pokonywaniu drogi – mówi – Jerzy Zupańczyk z hurtowni motoryzacyjnej Sapol, organizatora wydarzenia.


ProfiAuto PitStop to również okazja do rozmowy z ekspertami i spędzenia czasu w motoryzacyjnej atmosferze. Imprezę uświetni pokaz akrobacji lokalnej grupy Street Workout. Dla każdego kierowcy przewidziano upominek

Organizatorami akcji są: marka ProfiAuto, firmy ATE, VARTA i OSRAM oraz SAPOL.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.