Facebook Google+ Twitter

W piatek większość urzędów pracowała normalnie

Warszawskie urzędy, z wyjątkiem Urzędu Pracy, w piątek 12 listopada, funkcjonują normalnie. Zostaną zamknięte o 15.30 lub o 16. W pozostałych regionach Polski jest podobnie.

Zdjęcie ilustracyjne. Urząd pracy w Gdyni / Fot. Fot. wikipedia commons/ StarscreamMieszkańcy Warszawy nie powinni się martwić, jeśli mają dziś do załatwienia coś ważnego. Do urzędów można się udać jeszcze przez kilka godzin. Wyjątkiem jest Urząd Pracy, który jest dzisiaj zamknięty. Funkcjonują też oczywiście oficjalne strony internetowe urzędów.

Do godz. 16, otwarte będą urzędy na Śląsku - w Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Legnicy, Lubaniu i Głogowie.

Spokojnie można się też udać do urzędów w Krakowie, Radomiu, Lublinie. Normalnie pracować będzie także m. in. Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wolne natomiast będą mieli m.in. pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Urzędnicy, którzy dziś nie pracują, odbierają wolne za 25 grudnia, który w tym roku wypada w sobotę. Zgodnie z prawem, pracodawca może wyznaczyć dzień wolny za święto przypadające w sobotę. Inni - odpracują 12 listopada w wyznaczonym przez pracodawcę czasie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

W kominie trzeba zapisać! Urzędy pracowały w dzień pracujący!

Komentarz został ukrytyrozwiń

czwartek, 12 listopada ?????? hm?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.