Facebook Google+ Twitter

W pięciu polskich miastach zobaczyć rewię "Disney on Ice: 100 lat magii Disneya"

Widowisko "Disney on Ice: 100 lat magii Disneya" można oglądać w listopadzie w pięciu polskich miastach: Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Krakowie.

 / Fot. materiały prasoweCzternaście ponadczasowych bajek,trzydzieści piosenek oraz ponad pięćdziesięcioro niezapomnianych bohaterów, w tym Anna, Elsa i Olaf z "Krainy Lodu". To wszystko w jednym show.

Wyjątkowe przedstawienie poprowadzi Myszka Miki, która jako Mistrz Ceremonii otworzy paradę ponad 50 ulubionych postaci. Na tafli pojawią się: Myszka Mini, Kaczor Donald, Goofy oraz wszystkie księżniczki Disneya, w tym Kopciuszek, Roszpunka, Arielka, Śnieżka oraz Tiana. W zimowej krainie Arendell widzowie spotkają się z siostrami Anną i Elsą z nagrodzonego Oscarem i wyróżnionego nagrodą BAFTA animowanego filmu "Kraina Lodu". Publiczność z pewnością ucieszy również obecność Olafa i Kristofa, którzy pospieszyli na pomoc Elsie.

Fascynujące przygody bohaterów produkcji ze studia Disney - Pixar, "Gdzie jest Nemo?" i "Toy Story" czy animacji "Disneya Król Lew", "Piękna i Bestia", "Alladyn" to gwarancja, że dzieci będą oglądały to widowisko z zapartym tchem.

Dziedzictwo Disneya przedstawione w 14 klasycznych i współczesnych opowieściach, międzynarodowa grupa nagradzanych łyżwiarzy, energiczna choreografia oraz piękna scenografia z pewnością oczarują młodych widzów. Dzięki 30 znanym i lubianym piosenkom takim jak "Mam tę moc!", "Ty druha we mnie masz" i "Hakuna Matata", "Disney On Ice: 100 lat magii Disneya" pozwoli przeżyć całej rodzinie niesamowitą przygodę, na lata pozostawiając cudowne wspomnienia.

11 listopada przewidziano trzy spektakle na warszawskim Torwarze. 17, 18 i 19 listopada rewię zobaczą w Tauron Arenie widzowie z Krakowa. 22 i 23 listopada zapowiedziano koncerty w łódzkiej Atlas Arenie. 25, 26 i 27 listopada spektakl przeniesie się do trójmiejskiej Ergo Areny. 2, 3 i 4 grudnia zaplanowano występy w katowickim Spodku.

Bilety do nabycia na alterartshow.pl.
(mat. prasowy)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.