Facebook Google+ Twitter

W PKP praca dla znajomych królika

Strajki- Tak. Przekręty- Tak. Smród i opóźnienia- Tak. Praca dla setek tysięcy ludzi? Tak. Ale tylko dla swoich, lub znajomych ministra. Cała prawda o PKP.

 / Fot. Paweł KrzywickiPKP w infopracy.pl zamieściło ofertę pracy dla: Menedżera Dworca oraz Zastępcy Menedżera Dworca (w Departamencie Eksploatacji Nieruchomości).Miejsce pracy: Tarnów. W takim mieście jak Tarnów (120 tys. mieszkańców) to jest OGŁOSZENIE ROKU, kiedy szuka się dwóch managerów, w poważnej instytucji ( mimo wszystko), pewnie z niezłymi ( jak na Tarnów) zarobkami. Zapewne bardzo dużo ludzi zgłosiło by się na ten anons, zapewne również z Krakowa. Tylko jest jedno małe ale...W infopracy.pl ogłoszenie ukazało się 6 lutego br , a termin zgłaszania aplikacji ustalono na 29 stycznia!!! W dokumentacji niby-rekrutacji będzie wszystko w porządku – dało się publiczne ogłoszenie. A to, że wiedzieli o tym ( we właściwym czasie) tylko znajomi królika to już inna sprawa. PKP to nie jedna z instytucji publicznych – to państwo w państwie.
Jak widac na załączonej fotografii ( jest przy ogłoszeniu o pracy) PKP jest piękne tylko na zdjęciu.
artur.kubanik@gmail.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Szanowny Panie,

przytaczana przez Pana oferta pracy, na infoPraca.pl pojawiła się dnia 23 stycznia 2013r i do dnia dzisiejszego aplikowało na to stanowisko 25 osób.
W ofertach zamieszczanych na portalu nie pojawia się data publikacji , a każde ogłoszenie jest standardowo widoczne 60 dni.

Jedynie na stronie pracodawcy, na liście ofert które opublikował widoczna jest liczba dni, które upłynęły od ostatniej aktualizacji ogłoszenia.
Oferta na "Menedżera Dworca oraz Zastępcy Menedżera Dworca" zaktualizowana została dnia 1 lutego 2013 czyli 5 dni temu, licząc od 6 lutego. Tym bardziej nie wiemy skąd przypuszczenie, że publikacja nastąpiła dnia 6 lutego 2013.

Z pozdrowieniami,

Zespół infoPraca.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.