Facebook Google+ Twitter

W Płocku "Warszawę mają gdzieś"

Mieszkańcy Płocka do Warszawy mają około 110 kilometrów. Tymczasem w mieście pojawiły się billboardy z hasłami antywarszawskimi. Mają przekonać mieszkańców Płocka do zakupów na własnym terenie.

screen ze strony gazety wyborczej. www.wyborcza.pl / Fot. wyborcza.plPlakaty z hasłem pojawiły się przy głównych ulicach miasta. Widząc pierwszy raz na oczy ten billboard niewiele możemy się z niego dowiedzieć. Jednak, gdy się przyjrzymy, zauważymy charakterystyczne kolory i czcionkę - to właśnie nowa kampania reklamowa sieci Media Markt. W całym powiecie płockim ma stanąć 80 bilbordów z czego 25 w samym Płocku.

Dlaczego market tak kontrowersyjnie podchodzi do sprawy? To proste, takie napisy skłaniają ludzi do zastanowienia się i dyskusji kogo to napis i kto go wymyślił. Całość jest łatwa do zapamiętania i jednoznacznie kojarzy się z marketem.

Płocki dyrektor Mariusz Żebrowski w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" wyjaśnia, że po otwarciu nowego sklepu płocczanie nie będą musieli jechać do stolicy na zakupy. Po prostu poradzą sobie bez Warszawy, w której możemy dostać wszystko.

Przypomnę, że reklamy Media Marktu można, a nawet trzeba traktować z dystansem. Do ostatniej swojej reklamy telewizyjnej wynajęli kabaret "Łowcy.B", którzy zachęcają do zakupu śmieszną piosenką, powieszeni na sznurkach. Kampania niecodzienna, dlatego się sprawdza i MM zdobywa coraz więcej klientów.

Podobny billboard do tego w Płocku, pojawił się w ubiegłbym roku w Piotrkowie Trybunalskim. Tam pojawiło się hasło: "Łódź niech spływa".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Żeby Warszawa nie powiedziała płockowi tego samego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.