Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31792 miejsce

W Polakach audi zderzyło się z ciężarówką. Jedna osoba nie żyje

24 czerwca około godz. 2.40 nad ranem na drodze krajowej nr 2 (trasa Warszawa - Moskwa) w okolicach miejscowości Polaki (gm. Kotuń) doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 21-letni mieszkaniec pow. siedleckiego.

Jak wynika z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów 21-letni  / Fot. KMP Siedlcemieszkaniec gm. Kotuń (pow. siedlecki) kierując samochodem marki Audi, jadąc od strony Siedlec w kierunku Warszawy utracił panowanie nad samochodem, po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym marki Volvo.

Uszkodzenia pojazdów dowodzą, że siła uderzenia była potężna. Jak wyjaśnia oficer prasowy kom. Jerzy Długosz, przód samochodu osobowego został doszczętnie zniszczony, a silnik z pojazdu znajdował się kilkadziesiąt metrów od wraku auta. W ciężarówce i jej przyczepie uszkodzone zostały osie jezdne pojazdu.  / Fot. KMP Siedlce Do godz. 8 ruch na trasie był całkowicie zablokowany. W tym czasie policjanci zorganizowali objazdy, na które kierowano podróżnych. Najprawdopodobniej przyczyną tego zdarzenia była nadmierna prędkość, jaką rozwinął kierujący samochodem audi.

Wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku zostaną wyjaśnione przez pracujących przy tej sprawie policjantów z PP w Kotuniu.

Film z miejsca wypadku(dzięki uprzejmości TV Siedlce)

 / Fot. KMP Siedlce / Fot. KMP Siedlce


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.